Rozrywka i wypoczynek » Gry

KhanWars tylko w Wirtualnej Polsce

KhanWars tylko w Wirtualnej Polsce
Zobacz więcej zdjęć »
Do Strefy Gier MMO Wirtualnej Polski włączono właśnie kolejną pozycję – KhanWars. Ta gra strategiczna, dostępna wyłącznie na stronach WP, przenosi internautę do średniowiecznej Europy.

Gracz ma możliwość stworzenia własnego Królestwa i - poprzez kierowanie jedną z dziewięciu nacji - zmiany historii. Trenuje potężną armię, zarządza jednostkami bojowymi, rozbudowuje zamki i warownie, podnosi swoje umiejętności strategiczne. Zawiązuje Sojusze, tworzy Klany, decydując o ich wewnętrznej hierarchii, używa dyplomacji, wymienia swoje zasoby. Może szpiegować przeciwników i udzielać zbrojnego wsparcia przyjaciołom. Rozgrywa Wielkie Bitwy (ustawia własne formacje bitewne) i... zawiera polityczne małżeństwa. Partnerem Wirtualnej Polski jest XS-Software.


Miesięczna liczba odsłon Strefy Gier MMO Wirtualnej Polski sięga 240 milionów. Codziennie w gry MMO WP gra ponad 80 tysięcy osób. Mamy nadzieję, że liczba ta będzie się zwiększać, bowiem rośnie nie tylko zainteresowanie grami MMO, ale też liczba gier włączanych przez nas do Strefy - mówi Dominik Lachowicz, kierownik Działu Płatnych Produktów w Wirtualnej Polsce - Właśnie udostępniliśmy internautom nową, atrakcyjna pozycję, KhanWars. W ostatnim kwartale włączyliśmy też do Strefy gry Pimps, Tales of Magic oraz Xblaster.

Strefa Gier MMO Wirtualnej Polski liczy w tej chwili jedenaście pozycji. Portal stara się zróżnicować tematykę gier, jest więc tu coś dla miłośników morskich bitew, wojen gwiezdnych, zmagań z obcą cywilizacją, gangsterskich porachunków. Jedna z najpopularniejszych gier, Delirium, dostępna jest również przez telefon komórkowy. Gry MMO pozwalają na prowadzenie rozgrywek z osobami na całym świecie, są toczone w czasie rzeczywistym, umożliwiają też kontakt z innymi graczami poprzez wiadomości w grze, czat i forum. Gry nie wymagają instalacji. Wystarczy zwykła przeglądarka internetowa.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Wirtualna Polska
http://www.wp.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »