Dom » Wnętrza

“Kitchen Innovation 2014”: Liebherr sięga po złoto zdobywając tytuł “Ulubiona Marka”

“Kitchen Innovation 2014”: Liebherr sięga po złoto zdobywając tytuł “Ulubiona Marka”
Zobacz więcej zdjęć »
Marka Liebherr zdobyła popularną i prestiżową nagrodę publiczności "Ulubiona Marka - Złota Nagroda - Wybór Konsumentów 2014". Nagroda trafia do firm i marek, których produkty w latach 2012 - 2014 trzykrotnie otrzymały tytuł "Kuchenna Innowacja Roku".
W tym roku marka Liebherr sięga po "złoto". W 2014 roku nagroda została przyznana po raz drugi, dzięki wsparciu niezależnej inicjatywy "LifeCare". Przyznawany tytuł zwiększa świadomość konsumentów w zakresie jakości i innowacyjności produktów. Jest to też najwyższe wyróżnienie, jakie marka może otrzymać w ramach nagrody "Kuchenna Innowacja Roku", przyznawanej przez konsumentów. Otrzymanie nagrody potwierdza stale rosnącą, pozytywną ocenę konsumentów oraz siłę marki Liebherr.

"Kuchenne Innowacje Roku" w latach 2012 - 2014 zostały przyznane trzem produktom marki Liebherr w następujących kategoriach:

Winiarka WTes 5872: Łatwość w użytkowaniu, Design
Chłodziarko-zamrażarka ICBP 3256: Funkcjonalność, Innowacyjność, Korzyści z produktu, Design, Ekologia
Chłodziarko-zamrażarka IKBP 3554: Funkcjonalność, Innowacyjność, Korzyści z produktu, Design, EkologiaRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Agencja PR, Partner of Promotion
http://https//:partnersi.com.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »