Test1

Test1 test1

test

test test

poprzedni następny

Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Klientka Media Expert w obiektywie Justyny Steczkowskiej

Pani Renata z Kielc, zwyciężczyni Rowenta Beauty Expert 2012, ubiegłorocznych metamorfoz Media Expert i Rowenty, zrealizowała niedawno swoją nagrodę, którą, przypomnijmy, była sesja zdjęciowa u Justyny Steczkowskiej.

 Pani Renata w obiektywie Pani Justyny oraz po poradach stylistów z Rowenty, zaprezentowała się wprost przepięknie, a także mogła odkryć w sobie umiejętności z pogranicza modelingu - przed kamerą i aparatem czuła się jak ryba w wodzie. Gratulujemy udanych, pięknych zdjęć, a wszystkie Panie zachęcamy do udziału w kolejnych tego typu akcjach organizowanych przez markę Media Expert i jej partnerów.

 Akcja Rowenta Beauty Expert odbywała się cyklicznie w 2012 roku, w 14 miastach w całej Polsce. Udział w metamorfozach wzięło ponad 200 Pań z całej Polski. Wielki finał nastąpił 5 stycznia w Toruniu w Galerii Plaza. Event wówczas prowadzili Alicja Grabowska i Marcin Prokop.
 

Fot. Justyna Steczkowska
Media Expert to dynamicznie rozwijająca się sieć elektromarketów, obecna na rynku od 10 lat. Jest jedną z największych i najlepiej rozpoznawalnych marek branży Multimedia, RTV, AGD w Polsce. Media Expert jest liderem na rynkach miejscowości do 100 tysięcy mieszkań, oferując klientom największy wybór elektroniki użytkowej w najniższych cenach.


TERG / Media Expert
www.mediaexpert.pl

więcej informacji z Media Expert


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »