Dom » Budownictwo

Klimas Wkręt-met dygitalizuje sprzedaż

Klimas Wkręt-met dygitalizuje sprzedaż
Zobacz więcej zdjęć »
Klimas Wkręt-met uruchomił platformę sprzedażową e-klimas.com

Firma Klimas Wkręt-met, wiodący polski producent najwyższej jakości technik zamocowań, wprowadziła nowe narzędzie e-commerce dla swoich klientów.
Platforma e-klimas.com to nowoczesne narzędzie informatyczne, dedykowane   dla klientów firmy, usprawniające proces zakupowy produktów Klimas Wkręt-met. Jedną z najważniejszych funkcjonalności platformy jest prezentacja bogatej, aktualnej i przejrzyście skategoryzowanej oferty produktowej wraz z możliwością składania zamówień on-line 24 godziny na dobę.
- Uruchomienie nowej platformy e-commerce jest ważnym etapem na drodze cyfrowej transformacji naszego przedsiębiorstwa - twierdzi Maciej Strychalski, Dyrektor Marketingu Klimas Wkręt-met. -Mamy świadomość, że powszechny dostęp do Internetu na dobre zmienił tradycyjny model zakupowy i choć w branży budowlanej zmiana ta następuje stopniowo, to jako lider kategorii zamocowań chcemy być przygotowani na potrzeby zmieniającego się rynku. Dzięki platformie e-klimas.com, klienci otrzymują kompleksowe informacje o bogatym portfelu Klimas Wkręt-met w trybie rzeczywistym. Na platformie mogą sprawdzić również ceny oraz dostępność asortymentu, a co najważniejsze - w dowolnym momencie, nawet z telefonu komórkowego, są w stanie złożyć zamówienie.
Ważną funkcjonalnością e-klimas.com, jest wyszukiwarka z zaawansowaną funkcją filtrowania i sortowania, co pozwala klientom błyskawicznie dotrzeć                 do konkretnego produktu, zgodnego z aktualnymi potrzebami. Narzędzie podpowiada też, które z zamocowań jest najbardziej polecane do określonego montażu i wskazuje najpopularniejsze produkty w danej kategorii.
- Mamy przekonanie, że rozwiązanie to na stałe zagości u naszych klientów,   gdyż wszystko, czego dotychczas poszukiwali oni off-line, będą teraz w stanie znaleźć w jednym, dostosowanym do ich potrzeb środowisku e-commerce - twierdzi Maciej Strychalski.
Obecnie platforma e-klimas.com obsługuje klientów współpracujących z firmą       w ramach segmentów Detal oraz Sieci. Docelowo zostanie ona udostępniona także klientom segmentów Inwestycje, B2B oraz klientom zagranicznym.
KLIMAS WKRĘT-MET to wiodący, polski producent najwyższej jakości technik zamocowań. Firma posiada dwa zakłady produkcyjne - w Kuźnicy Kiedrzyńskiej     i Wanatach k. Częstochowy, wyposażone w najbardziej innowacyjną w Europie halę wtryskarek, magazyn centralny, a także zaawansowane laboratorium. Wkrótce Klimas Wkręt-met uruchomi trzeci zakład produkcyjny, który dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii i aplikacji będzie przygotowany na założenia    Przemysłu 4.0.
Firma systematycznie rozwija się na rynku krajowym i eksportowym, obecnie    jej wyroby docierają do ponad 60 państw na świecie.
Dzięki doświadczeniu wysokiej klasy specjalistów, współpracy z producentami różnych branż, nowym inwestycjom oraz dialogowi z klientami, marka Klimas Wkręt-met od prawie 30 lat jest synonimem najwyższej jakości wyrobów, stosowanych w branży budowlanej.
Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

magdalena.wozniak@theimagine.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »