Firma » Biznes

Kolejni zadowoleni Klienci

Kolejni zadowoleni Klienci
Zobacz więcej zdjęć »
Agencja SEDNO właśnie zakończyła realizację dwóch projektów szkoleniowych. "Organizacja szkoleń" i "Sztuka korespondencji" spotkały się z bardzo pozytywną reakcją uczestników. Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem szkoleń.

"Organizacja szkoleń" prowadzona przez Adriannę Zbińską i "Sztuka korespondencji" Anity Kijanki, uzyskały bardzo wysokie oceny w ankiecie poszkoleniowej. Uczestnicy docenili sylwetki trenerek, metody prowadzenia zajęć, oraz zakres merytoryczny szkolenia. W badaniu wyrażono uznanie dla:

  • Materiałów dydaktycznych
  • Formy prowadzenia zajęć
  • Umiejętności prowadzenia ćwiczeń
  • Skutecznego przekazywania posiadanej wiedzy
  • Angażowaniu grupy

Wszyscy partycypanci, na pytanie: "Czy poleciłbyś szkolenie innym osobom, mającym podobne potrzeby?", odpowiedzieli twierdząco. Realizacja takich szkoleń, to dla nas czysta przyjemność.

Dziękujemy Uczestnikom za owocną współpracę.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Agencja Sedno Sp. z.o.o.
http://www.szkolenia.agencjasedno.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »