Firma » Biznes

Kolejny najemca zbliża Bobrowiecką 8 do finalizacji komercjalizacji

Kolejny najemca zbliża Bobrowiecką 8 do finalizacji komercjalizacji
Zobacz więcej zdjęć »
Future Electronics Polska jest kolejnym najemcą biurowca Bobrowiecka 8. Podpisana umowa plasuje wynajęcie nieruchomości na poziomie 94%. Deweloper budynku, Spectra Development, negocjuje ostatnie umowy z najemcami, które zakończą proces komercjalizacji budynku znajdującego się na Dolnym Mokotowie

–Wielkimi krokami zbliżamy się do końca komercjalizacji budynku Bobrowiecka 8. Mamy nadzieję, że finalizacja negocjacji ostatnich umów już niedługo pozwoli nam na ogłoszenie zamknięcia procesu najmu biurowca  mówi Dariusz Sokołowski, Prezes Zarządu Spectra Development.

Future Electronics Polska to międzynarodowy dystrybutor elementów elektronicznych. Firma została założona w Kanadzie w 1968 r., a na polskim rynku obecna jest od ponad 20 lat. Najemca obejmie powierzchnię 291 m2 na 1 piętrze budynku. Biuro Future Electronics Polska zostanie przekazane najemcy już 1 kwietnia 2020 r.

 

- Warszawski rynek nieruchomości komercyjnych od kilku lat jest rynkiem klienta. Dlatego poza lokalizacją, tak ważny jest standard wykończenia budynku oraz nowoczesne i ekologiczne rozwiązania. Realizując Bobrowiecką 8 zależało nam na tym, aby budynek jak najdłużej spełniał oczekiwania najemców, bo to dla nich został stworzony. Dlatego postawiliśmy na aspekty użytkowe powierzchni biurowych, które miały być przede wszystkim funkcjonalne. Wybraliśmy prosty, ponadczasowy design i wysokiej jakości materiały. Cieszę się, że nasze decyzje spotykają się z uznaniem kolejnych najemców biurowcadodaje Dariusz Sokołowski.

Inwestycja Bobrowiecka 8 wraz z sąsiadującymi budynkami - biurowcem Bobrowiecka 6 oraz apartamentowcem Bobrowiecka 10, wchodzi w skład zespołu urbanistycznego zaprojektowanego przez pracownię JEMS Architekci. Kompleks budynków biurowo-mieszkalnych przy ul. Bobrowieckiej istotnie przyczynił się do wzrostu atrakcyjności tej części Warszawy. Dostępność sztuki współczesnej oraz szeroka oferta usługowa w budynkach wprowadziła różnorodność w zakresie spędzania wolnego czasu przez okolicznych mieszkańców, jak i użytkowników budynków biurowych. Bobrowiecką 8 wyróżnia ponadczasowa architektura i zaawansowane rozwiązania technologiczne na 25 000 m2 powierzchni biurowo-usługowej klasy A. We współpracy z Fundacją Rodziny Staraków w budynku, zgodnie z autorską koncepcją kultury wpisanej w przestrzeń, prezentowana jest twórczość młodych polskich artystów. Dzięki lokalizacji na warszawskim Dolnym Mokotowie przy wjeździe na trasę Mostu Siekierkowskiego Bobrowiecka 8 charakteryzuje doskonała komunikacja z pozostałymi dzielnicami stolicy. Biurowiec Bobrowiecka 8 powstał zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju i certyfikacją BREEAM oraz systemem modelowania budynku BIM. Deweloperem inwestycji jest Spectra Development, a funkcję generalnego wykonawcy pełniła firma Hochtief Polska. Agencja CBRE doradza po stronie Wynajmującego.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Spectra Development
http://bobrowiecka10.pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »