Moda » Odzież

Kolekcja Reportera za połowę ceny w CH Krokus

Kolekcja Reportera za połowę ceny w CH Krokus
Zobacz więcej zdjęć »
Już jutro w Centrum Handlowym Krokus, na terenie namiotu, w którym mieści się „Planetarium” na Klientów czekają bony rabatowe do Reportera.
Pierwszych 50. osób, które jutro, w środę 5 października, przyjdzie na wystawę „Planetarium" do Centrum Handlowego Krokus otrzyma bony rabatowe do sklepu Reporter. Bony uprawniają do dokonania zakupów o wartości 100 zł za połowę ceny, a więc 50 zł. Kolejne pule 50 bonów będą rozdawane w następną środę - 12 października oraz w ostatni dzień akcji „Planetarium", czyli wtorek 18 października. W sumie do Klientów CH Krokus trafi 150 bonów.

„Akcja rozdawania bonów na zakupy do sklepu Reporter w CH Krokus wiąże się z wprowadzeniem premierowej kolekcji po odświeżeniu wizerunku marki. Bon daje nam bardzo atrakcyjną możliwość zakupu ubrań z tej kolekcji za połowę ceny. Odbierając bon warto poświęcić jeszcze chwilę czasu na obejrzenie eksponatów i filmów prezentowanych w „Planetarium", które będzie gościło w CH Krokus do 18 października" -zachęca Sylwia Syrek, Dyrektor Centrum Handlowego Krokus.

Właściciel i zarządca centrum:
C.H.Kraków Sp. z o.o., należące do GE Capital Real Estate Polish Retail Holdco Sarl.
Asset Manager: GE Real Estate Poland Sp. z o.o.
Zarządca centrum: Apsys Polska Sp. z o.o.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »