Kultura, sztuka » Kultura

Kolor Magii

Kolor Magii
Zobacz więcej zdjęć »
Musisz wybrać między jazdą na rowerze a nauką? Marnujesz godziny w autobusie? Zyskaj 2 razy wiecej czasu! Słuchając lektur w drodze do szkoły, ulubionych książek jedząc posiłki czy sprzątając pokój będziesz miał więcej czasu dla siebie i swoich znajomych.

Pierwsza książka z serii Świata Dysku, stanowiąca satyrę na cały gatunek fantasy. Opowiada losy pierwszego dyskowego turysty Dwukwiata, oraz jego śmiercionośnego, wykonanego z magicznego drewna myślącej gruszy bagażu. Przybywa on do Ankh-morpork z Imperium Agatejskiego, leżącego na niewielkim, ale ciężkim od pokładów złota kontynencie przeciwwagi. Przewodnikiem turysty zostaje nie do końca potrafiący czarować mag Rincewind. Prześladują ich w zasadzie wszyscy, spotykają legendarnych bohaterów, walczą ze smokami... Dwukwiat w słodkiej nieświadomości dobrze się bawi, a spanikowany Rincewind usiłuje przeżyć.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Opis:

Pratchett,T.  
Kolor magii
Czyta: Krzysztof Tyniec  
Wydawnictwo: Biblioteka Akustyczna  
Format: mp3
Nośnik: 1
Typ: Audiobook
Cena detaliczna: 34.90 PLN
cena w wersji ON-LINE 34.90

Portal dosluchania.pl to sklep internetowy z pełną ofertą książek do słuchania. Do tej pory ta forma rozrywki kojarzona była z pozycjami dla dzieci oraz dla osób niewidomych. Brak czasu, duże tempo naszego życia spowodowały, że wbrew naszej woli coraz mniej czytamy. Okazuje się jednak, że każdego dnia możemy znaleźć czas na książkę czy szkolną lekturę – gdyby wziąć słuchanie, a nie czytanie – bo słuchać można idąc do szkoły, jeżdząc na rowerze czy surfując po internecie. Idziesz do znajomych, masz okienko między lekcjami? Czemu w tym czasie nie posłuchać dobrej książki lub szkolnej lektury. Miejsc i czasu na słuchanie książek jest naprawdę bardzo wiele – zależy to tylko od naszej fantazji.

Na portalu dosluchania.pl każdy znajdzie coś dla siebie: możemy wsłuchać się w świat kryminału, odkryć świat przyszłości czy po prostu posłuchać lektury i pouczyć się języka obcego. Młodzież z pewnością chętnie zasłucha się w książkach z cyklu Harry Potter, Władca Pierścieni czy Świat Magii.

Więcej informacji:
www.dosluchania.pl
Destino Communications, Paulina Grabara – p.grabara@destinocommunications.com,
kom. 0 609 465 666Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

DESTINO Communications
http://

Komentarze (2)

 • mientha
  mientha 2010-10-25 08:48:03

  Osobiście wolę papierowe wydania jednak nie raz już się przekonałam, że właśnie podczas podróży (może niekoniecznie rowerem) dobrze słucha się książki. I jest to fajny sposób na poszerzenie swej wiedzy.

 • gfilipczak
  gfilipczak 2009-10-06 11:37:01

  Czy ktoś może korzystał z tego rozwiązania?

  Jak oceniacie książki do słuchania?


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »