Kobieta, zdrowie, uroda » Medycyna

Komfort dla zmęczonych oczu

Komfort dla zmęczonych oczu
Zobacz więcej zdjęć »
Zaczyna się sezon urlopowy, więc nasze oczy w końcu odpoczną. Wszak przez tydzień lub dwa nie będziemy patrzeć na ekrany komputerów, a zerkanie na telefon ograniczymy do robienia zdjęć.

Wakacje to dobry moment, by szczególnie zadbać o oczy, tak by były gotowe do pracy po powrocie, dlatego do walizki koniecznie spakuj maskę rozgrzewającą na oczy iRelief®.

 

Urlop to czas przygód i relaksu. Wiemy, jak dbać o ciało podczas opalania czy morskich kąpieli, ale czasem zapominamy, że oczami również trzeba się odpowiednio zaopiekować. Na przykład podczas pływania i snorkelingu koniecznie trzeba używać dobrze przylegających okularów pływackich, które zabezpieczą oczy przed kontaktem ze słoną wodą, która wysusza oczy i może prowadzić do ich podrażnienia, a w przypadku zespołu suchego oka – pogłębić objawy. Przy zakupie okularów przeciwsłonecznych powinniśmy wybierać te, które są wyposażone w odpowiednie filtry UV. Pozwoli to uniknąć poczucia suchości i pieczenia. Do walizki dobrze jest wrzucić krople z kwasem hialuronowym, na przykład doskonałe I-DROP® MGD.

 

Co jeszcze możemy zrobić dla naszych oczu podczas wakacyjnego wyjazdu? Warto zabrać ze sobą maskę rozgrzewającą na oczy iRelief®. Jej ogromną zaletą jest zasilanie USB – to pozwala wygodnie używać maskę praktycznie w każdym miejscu, niezależnie od tego, czy mamy dostęp do mikrofalówki czy garnka z ciepłą wodą (jest to niezbędne przy maskach żelowych). Wystarczy, że mamy ze sobą powerbank i spa dla oczu jest gotowe – w samolocie, w hotelu, po ciężkim dniu w pracy, w czasie wakacji – na przykład przy basenie.

 

Maska iRelief® łagodzi objawy zespołu suchego oka i objawy zmęczenia oka – jest więc idealnym rozwiązaniem dla osób, które spędzają dużo czasu przy komputerze lub ekranie smartfona.

 

Maska  iRelief®  dowodzi również, że doskonały prezent o charakterze biznesowym może być innowacyjny i elegancki, a jednocześnie przynosić faktyczną ulgę i ukojenie. Wygoda użytkowania – w podróży służbowej; przed trudną prezentacją; w biurze,  gdy oczy potrzebują pomocy – powoduje, że maskę iRelief® docenią najbardziej wymagający. Wykorzystanie łącza USB zapewnia wyjątkową uniwersalność – w dzisiejszych czasach, gdy spędzamy wiele godzin pracując na komputerach lub laptopach, które są wyposażone w gniazda USB, jesteśmy uzbrojeni w przenośne powerbanki, itp. – każde tego typu urządzenie wystarczy, aby komfortowo i skutecznie zadbać o oczy, które po wielu godzinach przed ekranami, często w klimatyzowanych pomieszczaniach, cierpią najbardziej.

 

Maska iRelief® pozwala na ustawienie trzech temperatur – 30, 40 i 45°C i utrzymanie jej przez wyznaczony czas, ponieważ maska, gdy jest włączona, nie stygnie. Jest to szczególnie istotne w przypadku ZSO – zgodnie z wytycznymi Polskiego Towarzystwa Okulistycznego w łagodzeniu objawów zaleca się ciepłe okłady w stałej temperaturze ok. 40°C przez okres 10 minut[1].

 

By skorzystać z maski iRelief®, wystarczy podłączyć  maskę z powerbankiem lub portem USB komputera za pomocą załączonego do zestawu przewodu. Następnie należy nacisnąć i przytrzymać przycisk, by włączyć urządzenie. Za pomocą tego samego przycisku, należy wybrać jedną z dostępnych temperatur: 38 C, 40 C lub 45 C. Świecąca się dioda informuje o działaniu maski. Użytkownik może wyłączyć urządzenie w dowolnym momencie poprzez naciśnięcie i przytrzymanie przycisku. Maska wyłączy się automatycznie po 30 minutach pracy.

 

Maski iRelief® są dostępne w sklepie wzrokok.pl i aptekach internetowych w cenie 200 złotych.[1] https://pto.com.pl/storage/guidelines/52/e93ffdc9df5d6eaa2d533a97a2bdd9a6.pdfRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Agencja PR
http://agencjapr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »