Technologie » Komputery

Konferencja FRii, czyli innowacje dla samorządów

16 czerwca 2008 r. w Koszalinie odbędzie się konferencja FRii – Fundusze na Rozwój i Innowacje, skierowana do jednostek samorządu terytorialnego.

Konica Minolta zaprasza na konferencję FRii - Fundusze na Rozwój i Innowacje, która odbędzie się w najbliższy poniedziałek, 16 czerwca 2008 r. o godz. 9.00 w siedzibie Politechniki Koszalińskiej przy ul. Śniadeckich 2 w Koszalinie (sala 101B). Spotkanie poświęcone będzie sposobom i możliwościom pozyskiwania środków finansowych z Funduszy Unii Europejskiej na działania rozwojowe i innowacyjne w jednostkach samorządu terytorialnego. Wezmą w nim udział m.in. Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego, Przedstawiciele Wydziału Wdrażania RPO w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Zachodniopomorskiego oraz Przedstawiciele Politechniki Koszalińskiej.  

Jako pierwsi podczas konferencji wystąpią przedstawiciele firmy Konica Minolta, która jest współorganizatorem wydarzenia. Ich prezentacja pt. "Innowacyjne rozwiązania zarządzania dokumentami w jednostkach samorządu terytorialnego" będzie okazją do zapoznania uczestników z koncepcją inteligentnego zarządzania dokumentami iDOC. W czasie swojego wystąpienia, eksperci Konica Minolta zaprezentują wyniki przykładowych, już zrealizowanych wdrożeń iDOC oraz osiągnięte w ramach tych procesów oszczędności i usprawnienia. 

Uczestnicy konferencji będą mogli także wziąć udział w dyskusji dotyczącej pisania wniosków aplikacyjnych w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego oraz wysłuchać wystąpień na temat:

  • wybranych działań Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007-2013,
  • możliwości i ograniczeń inwestowania w obszarach Natura 2000,
  • 7. Programu Ramowego Unii Europejskiej,
  • Europejskiej Współpracy Terytorialnej 2007 - 2013.

Obok firmy Konica Minolta Business Solutions Polska, organizatorami konferencji są: Punkt Kontaktowy Programów Ramowych UE, Subregion Koszalin przy Politechnice Koszalińskiej, Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego oraz Centrum Doradczo - Inwestycyjne CeDIR.

Udział w konferencji jest bezpłatny, decyduje kolejność zgłoszeń. Bliższe informacje można uzyskać pod numerem telefonu (94) 34 78 617 lub drogą elektroniczną pod adresami urszula.marchlewicz@tu.koszalin.pl, bpk@tu.koszalin.pl.     Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »