Technologie » AGD - RTV

Konkurs Avans i Samsung - do wygrania Opel Corsa!

Konkurs Avans i Samsung - do wygrania Opel Corsa!
Zobacz więcej zdjęć »
Avans ruszył właśnie z nowym konkursem organizowanym wspólnie z marką Samsung. Nagrodą główną w konkursie jest samochód – Opel Corsa, a co drugi uczestnik otrzyma od Avans telefon Samsung.

 Do wygrania również telewizory i smartfony.

Znana i lubiana przez Klientów sieć elektromarketów Avans rozpoczęła konkurs organizowany wspólnie z marką Samsung. Każdy, kto zakupi w sklepie Avans lub na www.avans.pl smartfon, tablet lub laptop tej marki i poprawnie wypełni formularz na stronie wpisując w nim propozycję hasła reklamowego Avans, ma szansę na zgarnięcie super nagród. Co druga zarejestrowana osoba otrzymuje telefon Samsung GT-E1200. Ponadto spośród osób, które wypełnią formularz, specjalne jury wyłoni autorów najlepszych haseł reklamowych. Nagrodą główną w konkursie jest samochód – Opel Corsa. Do wygrania również: 3 x telewizor Samsung LED 40” oraz 3 x smartfon Samsung Galaxy Mini 2 S6500.  Konkurs trwa do 31 grudnia br.

Avans to ogólnopolska sieć 250 elektromarketów oraz sklep internetowy www.avans.pl. W tym roku marka została nagrodzona Laurem Konsumenta – Grand Prix 2013. Jest to prestiżowe wyróżnienie przyznawane produktom i markom wytypowanym oraz pozytywnie ocenionym przez samych konsumentów w trzech kolejnych edycjach plebiscytu.

Więcej informacji o konkursie:
http://www.avans.pl/konkurssamsung.html

Avans to ogólnopolska sieć ponad 250 elektromarketów własnych oraz sklep internetowy www.avans.pl. Sieć została nagrodzona prestiżowym wyróżnieniem Laur Konsumenta – Grand Prix 2013, przyznawanym markom pozytywnie ocenionym przez samych klientów w trzech kolejnych edycjach plebiscytu.

AVANS
więcej informacji - PRESS BOX


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »