Dom » Wnętrza

Konkurs „Liczy się pomysł!” wypromuje polskie projekty

Konkurs „Liczy się pomysł!” wypromuje polskie projekty
Zobacz więcej zdjęć »
Jeszcze tylko do 7.06.15 r. można zgłosić swój produkt do udziału w konkursie „Liczy się pomysł – dobre polskie projekty dla wnętrz”. Zwycięskie prace zostaną zaprezentowane podczas Międzynarodowych Targów Budowlanych i Wnętrzarskich Warsaw Build 2015, odbywających się w Warszawie we wrześniu br.

W konkursie „Liczy się pomysł!" mogą wziąć udział osoby indywidualne jak i firmy, zajmujące się projektowaniem i wykonawstwem mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz. Jego celem jest wyłonienie najciekawszych polskich rozwiązań i promowanie ich wśród producentów i dystrybutorów z kraju i zagranicy, biorących udział w Międzynarodowych Targach Warsaw Build 2015. Prace mogą zgłaszać zespoły projektowe, a także debiutanci, dla których wygrana będzie szansą na zaprezentowanie pomysłów szerokiej publiczności i nawiązanie międzynarodowych kontaktów biznesowych.

Udział w konkursie jest bezpłatny. Zgłoszenia, zawierające zdjęcie i opis nadsyłać można do 7 czerwca 2015 r. na adres konkurs@warsawbuild.pl.

Więcej informacji na stronie http://warsawbuild.pl/liczy-sie-pomysl/.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »