Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Konkurs na odlotową maskotkę rozstrzygnięty

Rozstrzygnięty został konkurs na maskotkę Why Not FLY, która zagrzewać będzie do walki siatkarzy Asseco Resovii Rzeszów w kolejnym sezonie rozgrywek. Zwycięzca zabawy spędzi niezapomniany weekend w Rzymie.

Konkurs „Zaprojektuj Maskotkę Why Not FLY" został ogłoszony 13 grudnia 2011 i od początku budził duże emocje wśród fanów siatkówki i zapalonych podróżników. A było o co walczyć - główną nagrodą w zabawie był dwuosobowy voucher na weekendowy pobyt w jednym z europejskich miast.

Rywalizacja była zacięta, jury miało dużo trudności z podjęciem decyzji i wyłonieniem laureata. Ostatecznie w podróż do Rzymu wybierze się Janina Stanowska, autorka najbardziej odlotowego projektu. Przyznano także wyróżnienie - koszulka z autografami zawodników Asseco Resovii trafi do Magdaleny Rosłonek. Dodatkowo wszyscy, którzy nadesłali swoje zgłoszenia otrzymają gadżety Why Not FLY i rabaty na połączenia lotnicze.

Maskotka Why Not FLY, razem z wilkiem Soviakiem, wspierać będą drużynę Asseco Resovii Rzeszów przez kolejny sezon. Jak wygląda zwycięski projekt? Przekonać się będzie można o tym już 18 lutego w rzeszowskiej Hali Podpromie, podczas meczu Asseco Resovii z AZS Politechnika Warszawska. Wtedy to nastąpi oficjalne przekazanie nagród, a maskotka po raz pierwszy zagrzewać będzie siatkarzy do walki.
Więcej informacji o konkursie: www.whynotfly.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

agencja 9.90 PR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 10 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »