Kultura, sztuka » Kultura

Konkurs portalu Fly4Free.pl i księgarni Virtualo.pl –do wygrania Pocketbook 622 Touch!

Konkurs portalu  Fly4Free.pl i księgarni Virtualo.pl –do wygrania Pocketbook 622 Touch!
Zobacz więcej zdjęć »
Lubisz podróżować? Robisz dużo zdjęć? Zdarzyło Ci się kiedyś pisać dziennik? Jeżeli na wszystkie te pytania Twoja odpowiedź brzmi: tak, to jest to konkurs dla Ciebie!

Stwórz dziennik z podróży, w którym opiszesz swoje przeżycia związane z wyjazdem wakacyjnym. Dziennik powinien być uzupełniony zdjęciami z wakacji (miejsc opisywanych w tekście). Mile widziane są również porady dotyczące odwiedzanych miejsc (gdzie najlepiej i najtaniej zjeść lub jak najtaniej dojechać do danego miejsca). Najważniejsze jest kreatywne podejście do tematu. Dziennik może zostać napisany z przymrużeniem oka, zwierać zabawne historie i praktyczne porady.

Dziennik powinien zawierać maksymalnie 15 stron. Musi być w formacie otwartym doc. Napisany czcionką Times New Roman o wielkości 12pkt z 1,5 interlinią. Na stronie tytułowej powinien się znaleźć tytuł oraz imię i nazwisko autora/autorki. Dodatkowym atutem będą zdjęcia, grafiki, video, dźwięk. Zdjęcia powinny być wewnątrz materiału - a dokładnie w miejscach, gdzie powinny znaleźć się w ebooku.

Prace konkursowe należy nadsyłać do 31.08.2012 na maila konkurs@virtualo.pl z dopiskiem "PODRÓŻNICY"

Do wygrania jest PocektBook 622 Touch (o wartości rynkowej 650zł) oraz vouchery na ebooki.

Dodatkowo 10 najciekawszych trafi do książki (e-booka), którą pod patronatem Fly4free, w ramach self-publishingu, wyda Virtualo.

Wyniki zostaną ogłoszone drogą mailową 05.09.2012 (środa) oraz za pośrednictwem Facebooka. Nagrodę główną wygra jedna osoba, wybierze ją jury złożone z przedstawicieli organizatorów, kolejne 9 prac otrzyma vouchery na zakupy w księgarni Virtualo.pl

Konkurs jest przeznaczona wyłącznie dla osób subskrybujących profile Facebookowe Fly4free.pl (https://www.facebook.com/fly4free) i Virtualo.pl (https://www.facebook.com/Virtualo).

Więcej informacji o konkursie oraz regulamin znaleźć można na stronie: http://virtualo.pl/?go=quiz_fly4freeRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Virtualo Sp. z o.o.
http://virtualo.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »