Firma » Biznes

Konkurs „Pozytywista Roku” z nową stroną internetową

Konkurs „Pozytywista Roku” z nową stroną internetową
Zobacz więcej zdjęć »
„Pozytywista Roku 2012” to już piąta edycja honorowego konkursu aktywnie promującego przedsiębiorczość. Tegoroczna edycja startuje z nową stroną www.pozytywistaroku.pl.

Do końca lutego 2013 r. za pośrednictwem strony można zgłaszać firmy, instytucje lub osoby, które w 2012 roku wyróżniały się swoją przedsiębiorczością, zaangażowaniem w sprawy społeczne czy działaniem na rzecz innowacyjności lub ochrony środowiska. 

 

Nowa strona konkursu „Pozytywista Roku” - aktywnie promującego przedsiębiorczość dostępna jest już pod adresem www.pozytywistaroku.pl.  Serwis ma nowoczesną szatę graficzną nawiązującą do tematyki konkursu, a dostępne na niej treści są uporządkowane, aby Internauci intuicyjnie mogli poruszać się po stronie i znaleźć potrzebne im informacje.

 

Dzięki nowej stronie www oraz profilowi na Facebooku Organizatorzy konkursu chcą dotrzeć do szerokiego grona potencjalnych „Pozytywistów Roku 2012”. - „Dzięki stronie pozytywistaroku.pl chcemy, aby Internauci dowiedzieli się o konkursie i jego ideach promujących przedsiębiorczość w szerokim tego słowa znaczeniu, kategoriach konkursowych oraz zgłosili siebie lub innych do udziału w konkursie, pochwalili się swoimi inicjatywami, a także docenili społeczne lub przedsiębiorcze inicjatywy innych.” – mówi Marcin Przybysz – Prezes Fundacji Regionalnych Inkubatorów Przedsiębiorczości „Wokulski”.

 

Strona internetowa www.pozytywistaroku.pl zawiera kompleksowe informacje o konkursie od początku jego istnienia, regulamin, galerię zdjęć, listy Zwycięzców i Wyróżnionych w poprzednich latach. Poza tym na nowej stronie znaleźć można informacje o tegorocznych Partnerach projektu, składzie kapituły. Ponadto aktualności, odcinki programu „Zwyczajnie Wokulscy” mówiące o konkursie i jego zwycięzcach oraz kontakt. Na stronie www znajduje się również formularz zgłoszeniowy na razie do pobrania w wersji pdf, a już za kilka dni zostanie uruchomiona jego interaktywna wersja, która umożliwi zgłoszenia kandydatów do nagrody „Pozytywista Roku 2012” przez internetową stronę konkursu.

 

Nowa strona pozytywistaroku.pl została przygotowana we współpracy z Interaktywną Agencją Marketingową - Pracownia.pro

 

Organizator konkursu:

Fundacja Regionalnych Inkubatorów Przedsiębiorczości "Wokulski" - www.fundacjawokulski.pl

 

Partnerzy Projektu, Współorganizatorzy Gali Finałowej:

Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie - www.sggw.pl

Fundacja Braci Golec – www.fundacjabracigolec.pl

 

Patron Honorowy

Ministerstwo Gospodarki - www.mg.gov.pl

Krajowa Izba Gospodarcza - www.kig.pl

Marszałek Województwa Mazowieckiego Adam Struzik - www.mazovia.pl

Fundacja Teraz Polska - www.terazpolska.pl

 

Patroni Medialni:

Dziennik Gazeta Prawna - www.gazetaprawna.pl

Gazetę MSP – www.gazeta-msp.pl

Magazynem Purpose - www.purpose.com.pl

eGospodarka.pl - www.egospodarka.pl

NowoczesnaFirma.pl - http://www.nf.pl/

ForumBiznesu.pl - www.forumbiznesu.pl

 

Już dziś wejdź na www.pozytywistaroku.pl  i zgłoś „Pozytywistę Roku 2012” lub sam zostań „Pozytywistą Roku 2012”. Pozytywni mogą więcej!

 

Więcej informacji na:

www: http://www.pozytywistaroku.pl/

Facebook: https://www.facebook.com/PozytywistaRoku

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

a.sadzikowska@asmediadesign.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »