Dom » Wnętrza

Konkurs "Relaksu" na design łóżek kontynentalnych

Konkurs "Relaksu" na design łóżek kontynentalnych
Zobacz więcej zdjęć »
Fabryka Materaców "Relaks" z Chojnic organizuje konkurs na design nowej kolekcji mebli sypialnianych.

Uczestnikiem konkursu może zostać każdy "młody profesjonalista", osoba lub grupa osób o niebalnalnym zmyśle artystycznym. W szczególności organizatorzy liczą na nowatorskie propozycje studentów designu, wzornictwa czy dekoratorstwa wnętrz.

Uczestnicy mają za zadanie zaprojektować kolekcję łóżek kontynentalnych typu BoxSpring wraz z akcesoriami uzupełniającymi, a więc: szafkami i stolikami nocnymi, oświetleniem przyłóżkowym, ewentualnie innymi elementami (np. skrzynie do chowania pościeli), itd.

Główne wytyczne to:

  • wysoka estetyka projektowanych łóżek i mebli towarzyszących;
  • innowacyjność - oczekuje się na nieszablonowe pomysły zarówno w wyglądzie łóżek, jak również w doborze materiałów i proponowanych dodatkowych funkcjonalnościach;
  • ciekawa kolorystyka.


Przy ocenie projektów konkursowych w największym stopniu zostaną wzięte pod uwagę: estetyka projektu (35%), innowacyjność (25%) oraz funkcjonalność (20%). W werdykcie zostaną uwzględnione także takie elementy jak koncepcja (10%) i forma prezentacji (10%).

Laureaci pierwszego i drugiego miejsca w konkursie otrzymają nagrody finansowe. Możliwa będzie stała współpraca z fabryką.

Termin dostarczania projektów: 30 czerwca 2013 roku, a ogłoszenie wyników nastąpi do 15 lipca 2013 roku.

Więcej szczegółów osoby zainteresowane znajdą na stronie internetowej producenta materaców i łóżek Relaks.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Fabryka Materaców Relaks Sp. z o.o.
http://www.materace.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »