Technologie » Internet

Konkursowka.pl – wygrywanie to nasz cel!

Właśnie wystartowała „Konkursówka” – serwis z konkursami stanowiący innowacyjne narzędzie dotarcia do internautów.

Dzisiejsza ilość informacji o konkursach oraz ich obecność we wszystkich mediach wprowadza chaos u potencjalnie zainteresowanego nimi konsumenta.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Przez ten natłok informacyjny dotarcie do najbardziej interesujących daną osobę konkursów staje się bardzo utrudnione. Konkursowka.pl to nowy serwis internetowy w całości poświęcony konkursom, dzięki któremu informacja o promocjach i konkursach związanych z danymi produktami dotrze do znacznie większej ilości odbiorców.

Naszą misją jest pomoc w szybkim i wygodnym odnalezieniu się nawzajem organizatora konkursu z jego uczestnikami – mówi Lech Gardocki, pomysłodawca i założyciel serwisu www.konkursowka.pl – Konkursówka ułatwia internaucie dostęp do konkursów, które są dla niego istotne ze względu na jego indywidualne upodobania konsumenckie, natomiast organizatorowi zapewnia rozreklamowanie jego konkursu w najlepszym do tego medium. Można zatem powiedzieć, że dzięki nam konkursy same znajdą swoich - nieprzypadkowych i wyselekcjonowanych - Uczestników. Dzięki temu również oni już nigdy więcej nie przegapią żadnej okazji!

Założenie profilu w serwisie Konkursówka pozwala użytkownikowi na spersonalizowanie sposobu wyświetlania konkursów na stronie głównej. Dzięki temu może on łatwiej i szybciej odnaleźć konkursy wedle określonych przez siebie wytycznych: najczęściej używanych produktów lub nagród jakich najbardziej pragnie. Zespół serwisu konkursowka.pl prowadzi również swój fan page na Facebook’u („Konkursowka.pl”), gdzie dla fanów strony organizowane są ciekawe konkursy.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

b.gardocki@primum.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »