Firma » Bankowość

Konto oszczędnościowe „Na nowe środki” Getin Banku na podium rankingu Comperia.pl

Konto oszczędnościowe „Na nowe środki” Getin Banku na podium rankingu Comperia.pl
Zobacz więcej zdjęć »
Oferta „Na nowe środki” znalazła się w pierwszej trójce grudniowego rankingu najlepszych kont oszczędnościowych. Zestawienie opracowali eksperci niezależnej porównywarki finansowej Comperia.pl. Rachunek oszczędnościowy Getin Banku regularnie zajmuje wysokie pozycje w branżowych rankingach.

Eksperci Comperia.pl przeanalizowali co mają do zaoferowania poszczególne banki dla Klientów poszukujących najwyżej oprocentowanych kont oszczędnościowych. Autorzy rankingu przyjęli, że średnie saldo miesięczne konta wynosi 10 000 zł. Oferta Getin Banku „Na nowe środki” zajęła
III miejsce. Promocyjne oprocentowanie 2,7% w skali roku jest naliczane przez okres czterech miesięcy od dnia wpływu nowych środków i dotyczy kwoty do 200 tys. zł. Dla środków nieobjętych ofertą specjalną obowiązuje oprocentowanie podstawowe, którego stawka zależy od tego, ile Klient zdeponuje na koncie. Jedynym warunkiem jest posiadanie konta osobistego w Getin Banku. Oferta jest dostępna do 17 grudnia br. zarówno dla nowych, jak i obecnych Klientów.

Klienci, którzy nie mają jeszcze rachunku w Getin Banku mogą skorzystać z atrakcyjnej oferty Konta Proste Zasady, którego założenie jest całkowicie darmowe. Wystarczy, że posiadacz konta zrealizuje przynajmniej jedną płatność kartą debetową lub BLIKIEM w ciągu miesiąca, a nie poniesie żadnych opłat za jego prowadzenie. Bezpłatne będą także przelewy przez Bankowość Internetową i Mobilną oraz darmowe wypłaty we wszystkich bankomatach w Polsce. Ponadto Bank nie pobierze prowizji za obsługę karty.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

GetinBank

Komentarze (1)

  • avatar
    ~teresa 2017-12-22 14:48:54

    Getin jako bank stoi na niejednym podium ;) ale oprócz tego ważne są odczucia klientów na temat obsługi. Śmiało mogę stwierdzić,że zrobili w tej materii duże postępy- obsługa działa jak trzeba, wszystko szybko załatwia, udziela informacji i cierpliwie tłumaczy.


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »
Array ( [p_srv_id] => 3 [p_usr_id] => 117229 [p_type] => ARTICLE [p_accepted] => YES [p_status] => ENABLED [p_pkg_nr] => 1 [p_pkg_items] => 4 [p_ctg_ids] => )