Dom » Budownictwo

KOSTKA (PŁYTA) ELBA

KOSTKA (PŁYTA) ELBA
Zobacz więcej zdjęć »
Kostki Elba łączą w sobie minimalistyczną prostotę ze stonowaną i harmonijną kolorystyką.

Przy oszczędnych środkach wyrazu geometryczna Elba swoją estetykę kształtuję prostymi liniami. Przeznaczona na ścieżki dla ruchu pieszego podkreśla to co najlepsze i najważniejsze w sąsiadującej z nią architekturze i otoczeniu. Duży wymiar elementu (20 x 40 cm) umożliwia łatwe dopasowanie się do otoczenia, architektury i własnych gustów. Łatwo wkomponuje się w naturalne elementy zieleni i przydomowego ogrodu.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:


Elba jest impregnowana fabrycznie (System Czystej Nawierzchni SCN). Hydrofobowy dodatek aplikowany podczas produkcji do górnej warstwy kostki zwiększa jej odporność na zabrudzenia.


Pole dla wyobraźni daje proponowana kolorystyka. Elba w wersji podstawowej jest szara lub grafitowa – proste i eleganckie barwy jednoznacznie kojarzą się z architekturą nowoczesną. Dostępne są również barwne melanże. Color-mix to nieprzypadkowy rozkład barw. Kolory układają się liniowo, co podobne jest do wybarwienia na płytach ciętych z naturalnej skały. Kasztanowy nawiązuje do ciepłych barwy jesiennych liści. Stalowy to mieszanka odcieni grafitu i szarości. Muszlowy jest mieszanką delikatnych szarości i ciepłych odcieni piasku.


ELBA

kostka/płyta gładka

Wymiary: prostokąt 20 x 10 cm; grubość 4 cm

Kolorystyka: szary, grafit; color-mix – kasztanowy, stalowy, muszlowy

Producent: Buszrem


p { margin-bottom: 0.25cm; direction: ltr; color: #000000; line-height: 120%; orphans: 2; widows: 2 }p.western { font-family: "Liberation Sans", "Arial", sans-serif; font-size: 10pt; so-language: pl-PL }p.cjk { font-family: "WenQuanYi Micro Hei"; font-size: 10pt; so-language: zh-CN }p.ctl { font-family: "Lohit Devanagari"; font-size: 12pt; so-language: hi-IN }a:link { so-language: zxx }Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

nota bene

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »