Gospodarka » Żywność

Kotlinek – nowy ketchup dla dzieci

Kotlinek – nowy ketchup dla dzieci
Zobacz więcej zdjęć »
Kotlin pragnie zmieniać jedzenie na lepsze – zarówno to dedykowane starszym, jak i młodszym konsumentom. Z myślą o tej drugiej grupie odbiorców, marka wprowadziła do swojego portfolio pierwszy produkt dla dzieci, z dostosowaną do ich potrzeb recepturą i składem bogatym w witaminy.

Marka Kotlin wprowadza na rynek nowy produkt Kotlinek ketchup z wyjątkową recepturą, dedykowaną najmłodszym. Zawarte w produkcie witaminy (A, C, E) i potas, wspomagają odporność, a łagodniejsza receptura, dostosowana do delikatnego podniebienia i gustu najmłodszych, sprawi, że nawet największe niejadki chętniej zjedzą każde danie z jego dodatkiem.

 

Atrakcyjna szata graficzna opakowania z brand hero marki, Tomim idealnie pasuje do dziecięcego świata. Nowy ketchup znakomicie dopełni smak dań, stanowiąc zachętę do sięgnięcia po pełnowartościowy posiłek. Tym samym Kotlinek wpisuje się w aktualną platformę komunikacyjną marki podkreślającą, że z Kotlinem wszystko smakuje lepiej!

 

Wprowadzeniu nowości na rynek towarzyszą działania public relations uwzględniające media relations oraz influencer marketing oraz działania marketingowe w digitalu.

 

Kreacje materiałów graficznych powierzono Feeders Agency. Za opracowanie całościowej strategii PR oraz egzekucję działań odpowiada agencja Big Picture.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Kotlin
http://ketchupy.pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »