Firma » Bankowość

Kredyt dla firm ze stratą

Kredyt dla firm ze stratą
Zobacz więcej zdjęć »
Podczas prowadzenia działalności gospodarczej zdarzają się wzloty i upadki. Często zdarza się tak, że firma nie przynosi zysków, tylko straty.

Nie oznacza to jednak jej końca. Wręcz przeciwnie — może być to związane z koniecznością zainwestowania w firmę większej sumy. Rozwiązaniem tego problemu może być kredyt dla firmy ze stratą. Czym jest to rozwiązanie i kto może z niego skorzystać?

Czym jest kredyt dla firmy ze stratą?
Wspomniany kredyt jest rozwiązaniem dla przedsiębiorców, którzy dokumentach rozliczeniowych nie wykazują zysku, albo wykazują stratę. W celu otrzymania kredytu trzeba spełnić określone warunki. Tylko wtedy jest możliwe uzyskanie kredytu.

Kto może uzyskać kredyt?
Kredyt mogą uzyskać przedsiębiorcy prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą. Inne formy prowadzenia działalności gospodarczej, które nie przeszkadzają w otrzymaniu kredytu w przypadku straty to spółka cywilna, spółka jawna, spółka partnerska. Ważne jest, że przedsiębiorca musi mieć ukończone 21 lat i prowadzić swoją działalność przynajmniej 12 miesięcy.

Jakie warunki trzeba spełnić, aby otrzymać kredyt?
Kredyt dla firmy ze stratą jest możliwy tylko po spełnieniu kilku istotnych warunków. Jego kwota nie powinna przekraczać 500 000 zł. Zabezpieczenie kredytu nie wymaga poręczycieli ani innych form poświadczenia. Warto dodać, że uzyskanie kredytu jest bardzo proste. Wniosek można złożyć zdalnie, za pomocą strony internetowej. Kredyt udzielany jest w banku położonym najbliżej miejsca zamieszkania kredytobiorcy. Wszystkie formalności prowadzące do uzyskania kredytu przebiegają szybko i sprawnie.

Wszystko jest możliwe dzięki firmie Janosik Dla Firm, która pomaga uzyskać kredyty na konkurencyjnych warunkach nawet dla firm ze stratą.

Źródło: www.janosikdlafirm.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

www.janosikdlafirm.pl
http://www.janosikdlafirm.pl/

Komentarze (1)

  • avatar
    ~Przedsiębiorca 2019-11-12 14:59:07

    Doskonale janosikdlafirm.pl


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »