Firma » Bankowość

Kredyt dla kierowcy – najlepiej w Getin Banku

Getin Bank po raz kolejny zwyciężył w klasyfikacji najlepszych kredytów samochodowych przygotowywanej cyklicznie przez analityków TotalMoney.pl.

W najnowszej edycji zestawienia zdystansował konkurencyjne oferty najniższym całkowitym kosztem kredytu, optymalną miesięczną ratą zobowiązania i atrakcyjnym oprocentowaniem. Bank objął pozycję lidera zarówno w kategorii finansowania aut nowych, jak i używanych.

Listopadowy ranking Totalmoney.pl został przygotowany w oparciu o założenia, że kredyt zostanie przeznaczony na nowy lub używany samochód w cenie 60 000 zł. Przykładowi kredytobiorcy dysponują wkładem własnym o wysokości 12 000 zł i zaciągają kredyt w wysokości 48 000 zł, z okresem spłaty przewidzianym na 5 lat. Według przyjętych kryteriów, o finansowanie zakupu samochodu stara się trzyosobowa rodzina (model 2+1), której miesięczne dochody netto uzyskiwane z tytułu umowy o pracę zawartej na czas nieokreślony wynoszą 4 176 zł. Klienci nie spłacają żadnych dodatkowych
zobowiązań – w tym kart kredytowych.

Na pierwszym miejscu rankingu uplasował się Getin Bank, oferujący najniższy całkowity koszt kredytu.
W rozpatrywanym wariancie wynosi on jedynie 7 554 zł dla dowolnej marki nowego pojazdu i
8 801 dla samochodu z rocznika 2010. W obydwu kategoriach warunki proponowane przez Getin Bank zostały uznane za najbardziej atrakcyjne.  

Zwycięstwo w rankingu kredytów samochodowych Totalmoney.pl to kolejne w tym roku wyróżnienie dla Getin Banku. Jego atrakcyjną ofertę i wysoki poziom usług potwierdzają również czołowe miejsca w innych eksperckich zestawieniach, w tym m.in. na najlepszy bank dla lokat i inwestycji (Comperia.pl), najlepszy bank dla deweloperów (Polski Związek Firm Deweloperskich) najlepsze konto osobiste (Wp.pl), aplikację mobilną (Money.pl, mobiRANK.pl), czy kredyt gotówkowy (Totalmoney.pl).

Pełne wyniki i szczegóły dotyczące metodologii rankingu kredytów samochodowych dostępne są na portalu TotalMoney.pl. Więcej informacji na temat oferty Banku można znaleźć na stronie www.getinbank.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Getin Bank
http://www.getinbank.pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »