Firma » Finanse

Kredyt gotówkowy na PIT i na podstawie PIT-u

Kredyt gotówkowy na  PIT i na podstawie PIT-u
Zobacz więcej zdjęć »
W związku ze zbliżającym się terminem 30-tym kwietnia, do którego należy rozliczyć się z uzyskanych dochodów za rok ubiegły, banki wychodzą z ofertami kredytów na pokrycie należności wobec Skarbu Państwa oraz proponują kredyty gotówkowe bez zaświadczeń po przedstawieniu rozliczonego już PIT-u.

Niezbędnym warunkiem otrzymania kredytu na PIT, jest oczywiście przedstawienie rocznego rozliczenia podatkowego. Zabezpieczeniem takiego kredytu jest oświadczenie o poddaniu się egzekucji oraz bezpośrednie przesłanie pieniędzy z banku na wskazane przez podatnika, kredytobiorcę konto Urzędu Skarbowego. Bardzo interesujący sposób na opłacenie podatku dla wszystkich osób, którym po rozliczeniu rocznym wyszła pokaźna kwota nie dopłaty. Nie posiadając wystarczających, wolnych środków finansowych, chociażby z powodu ponoszenia kosztów związanych z budową domu taki kredyt na PIT będzie dobrym rozwiązaniem.

Nie wywiązanie się w terminie z płatnościami wobec fiskusa może być bardzo bolesne finansowo. Skarb Państwa dla dłużników jest bezwzględny. Kary pieniężne w takich przypadkach są wysokie a odsetki karne holendarnie duże. Niejednokrotnie taniej jest pożyczyć pieniądze z banku poprzez kredyty gotówkowe na PIT, które charakteryzują się oprocentowaniem na przyzwoitym poziomie i szybkiej przyznawalności.

Na podstawie deklaracji PIT-11 za rok ubiegły, niektóre banki oferują kredyt gotówkowy bez konieczności przedstawiania zaświadczeń o uzyskiwanych zarobkach.

Takim zaświadczeniem jest już, PIT-11, który stanowi odzwierciedlenie sytuacji finansowej klienta. W banku należy przedstawić jeszcze dwa dowody tożsamości. Jednym z nich jest dowód osobisty. Kredyt taki posiada między innym znany wszystkim bank PKO BP. Niższe oprocentowanie w przypadku posiadania lub otwarcia jednego z puli konta bankowego w PKO BP oraz szybkość, z jaką kredytobiorca otrzymuje gotówkę wyróżnia ten bank stawiając go w czołówce banków proponujących kredyty gotówkowe bez zaświadczeń i bez poręczycieli.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Kredyty gotówkowe bez zaświadczeń o zarobkach
http://www.get-money.pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 6 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »