Firma » Finanse

Kredyty hipoteczne dla osób pracujących w Anglii

Kredyty hipoteczne dla osób pracujących w Anglii
Zobacz więcej zdjęć »
Praca w Wielkiej Brytanii jest ciężka i nie wszystkim udaje się ją znaleźć. Część Polaków ma na tyle szczęścia i posiada odpowiednie umiejętności, że odnalazło się na Wyspie i nie tylko dobrze zarabia, pracując na umowę o pracę, lecz równie dobrze radzi sobie w życiu na obczyźnie.

Trudne życie na emigracji zmusza do wielu wyrzeczeń. Często żony i dzieci pozostawione w kraju przeżywają ogromną tęsknotę. Pieniądze nie dają pełnej satysfakcji i zadowolenia, gdy, z kim cieszyć sukcesami się nie ma. Należy, więc zadbać o przyszłość własną i rodziny, by ciężko zarobione pieniądze zainwestować i do końca życia pamiątkę po pracy w Anglii pozostawimy. Zainwestować je w kraju można, budując dom lub kupując mieszkanie poprzez kredyty hipoteczne, których to banki osobom z dochodami zagranicznymi udzielają.

Z zarobkami już od 900 funtów miesięcznie, a więc na najniższym poziomie, jakie są w Wielkiej Brytanii, w Polsce można uzyskać aż 400 000 zł kredytu hipotecznego, co na pewno wystarczy na zakup mieszkania lub budowę domu. Rata kredytu w porównaniu do uzyskiwanych zarobków będzie niewielka. To często jedyna okazja w życiu, Twoje 5 minut, które należy wykorzystać, ponieważ pracując w Polsce trzeba wykazać się minimalnymi dochodami w wysokości 3000 zł netto, które potrzebne są do uzyskania kredytu mieszkaniowego. Jak każdy wie, większość rodaków pracuje za najniższą stawkę, znacznie poniżej tego minimum. Nie można przegapić takiej okazji - otrzymania korzystnego kredytu hipotecznego.

Brak czasu nie jest tu problemem. Nawet w czasie krótkiego pobytu w Polsce można załatwić wszelkie formalności. Zacząć trzeba od wybrania oferty bankowej na zakup lub budowę domu, co uczynimy, gdy do działu kredyty hipoteczne wstąpimy i na spotkanie z jednym z doradców finansowych się umówimy. Dla wszystkich pragnących wysokość rat kredytowych poznać, kalkulator kredytowy zamieszczony został. Resztę formalności związanych z kredytem pomoże załatwić doradca kredytowy, który umowy przygotuje i na kolejne, już ostateczne spotkanie celem podpisania umowy kredytowej z osobom wnioskującą się skontaktuje.

Przy tej okazji zaznaczyć należy, by uprościć sposób na rat spłacanie, w bezpłatne konto bankowe z dostępem przez Internet zaopatrzyć się warto. Wówczas przelewy zagraniczne do Polski nic nie będą kosztowały a po wydaniu dyspozycji bankowej już same Panie w banku terminowości spłaty Twojego kredytu hipotecznego będą pilnowały. Dodatkowym atutem będzie marża bankowa obniżona i w razie potrzeby linia kredytowa uruchomiona. Nawet, gdy gotówki na koncie nie będzie przyznany limit do wykorzystania będzie (kredyty gotówkowe bez zaświadczeń). Z kart kredytowych na całym świecie korzystać można a podczas wakacyjnych podróży na pewno się przydadzą i podczas rezerwowania biletów lotniczych online niezbędnymi się staną.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Kredyty gotówkowe bez zaświadczeń o zarobkach
http://www.get-money.pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
Łukasz Orbitowski na festiwalu Apostrof w Krakowie. 20.05.19, godz.:18, Empik Bonarka
Za 1 dzień:
Marek Krajewski na Apostrofie w Krakowie, 21.05.19, g. 18:00, Empik Bonarka
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »