Rozrywka i wypoczynek » Uroczystości

Kupiec Poznański ma już 7 lat!

Kupiec Poznański ma już 7 lat!
Zobacz więcej zdjęć »
W weekend 12-14 września Centrum Handlowo-Biurowe Kupiec Poznański świętować będzie swoje siódme urodziny! Obchody stanowić będą punkt kulminacyjny akcji ratowania wilków, w którą Centrum zaangażowało swoje siły w 2008 roku.

Tradycyjnie w czasie urodzin Kupca Poznańskiego nie zabraknie ciekawych występów, pokazów najnowszych kolekcji oraz konkursów z cennymi nagrodami. Jednak to nie wszystko. W ostatnim czasie Centrum swoją postawą zwróciło uwagę, że istnieją ważniejsze sprawy niż tylko świat mody i urody.  W mijających miesiącach Kupiec Poznański połączył siły z Towarzystwem Ochrony Przyrody Salamandra we wspólnym działaniu na rzecz ratowania wilków. Akcja, która prowadzona jest pod hasłem „Ratujmy Wilki", opiera się na zbiórce funduszy na ochronę tego zagrożonego gatunku. Puszki na datki można znaleźć w każdym sklepie znajdującym się na terenie obiektu oraz przy fontannie. Zbiórki kontroluje PTOP Salamandra, który jest beneficjentem akcji. Ostateczny wynik znany będzie pod koniec 2008 roku.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Działania edukacyjne nie ograniczyły się tylko do murów Kupca Poznańskiego. Akcja przeniosła się także do szkół podstawowych i gimnazjów, gdzie przeprowadzone zostały liczne prelekcje na temat wilka. Materiał przygotowała Salamandra, natomiast sponsorem akcji został Kupiec Poznański. Przeszkolonych zostało ponad 1200 dzieci, które nie tylko dowiedziały się, że „wilk nie jest zły", ale także miały możliwość obejrzenia zwierzęcia podczas prezentacji 3D. 

Tymczasem nadchodzi długo oczekiwany weekend, w którym Kupiec Poznański obchodzić będzie siódmą rocznicę istnienia! Imprezę urodzinową poprowadzi gwiazda znana z radia ESKA - Maciej Narożny! W sobotę 13 września do Centrum przybędzie sam Stanisław Soyka, który uraczy gości muzycznym recitalem. Uzupełnieniem występu będzie koncert skrzypcowy, którego brzmienia krążyć będą wokół muzyki nowoczesnej i eksperymentalnej Wojciecha Grabka. Dodatkowo w sobotnie popołudnie na gości i dziennikarzy czekać będzie konferencja prasowa z udziałem Stanisława Soyki, który skupi się na problemie ochrony wilka w Polsce. 

W urodzinową sobotę wystąpi także kabaret Kuzyni z Krakowa. Jest to najstarszy kabaret w Polsce i jeden z najstarszych w Europie. Jego tradycja sięga XIX wieku. Będzie to występ niezwykle atrakcyjny, kolorowy i zabawny dla wszystkich, dzieci i dorosłych.  Na gości czekać będą również niezwykłe pokazy „pro-eco" performances  odpowiadające hasłu „Moda w zgodzie z naturą". Baletnice w strojach inspirowanych naturą, wykonanych z ekologicznych materiałów, przedstawią trzy żywioły. Twórcą strojów jest Karol Rogacki, muzykę skomponował Wojciech Grabek, natomiast układ baletowy powstał pod okiem Natalii Nowackiej. Całość wzmocniona zostanie grą świateł. Proponując taki pokaz Kupiec Poznański pragnie zwrócić uwagę na kwestię ekologii, zarówno w kontekście ochrony wilka w Polsce Zachodniej, jak i ogólnego problemu ochrony przyrody. Podczas eventu odbędą się także aukcje charytatywne, z których dochód zostanie przekazany na akcję „Ratujmy Wilki".  

Tradycyjnie urodziny uatrakcyjnione zostaną pokazami mody kolekcji jesienno-zimowej dostępnej w sklepach Kupca Poznańskiego. Pomiędzy pokazami przewidziano szereg konkursów dla klientów, w których wygrać będzie można tygodniowy pobyt dla dwóch osób w hotelu Velaves - SPA mieszczącym się we Władysławowie! Dodatkowo zdobyć będzie można aparaty cyfrowe, bony zakupowe i wiele innych! 

Od 12 do 14 września na klientów Kupca Poznańskiego czekają zakupy wyjątkowych urodzinowych cenach! Więcej szczegółów www.kupiecpoznanski.pl.

Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

BEST image PR
http://www.bestimage.poznan.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »