Motoryzacja » Moto Serwis

Ładne felgi to podstawa

Ładne felgi to podstawa
Zobacz więcej zdjęć »
Nowocześnie prezentujący się samochód to taki, którego głównym atutem są ładne felgi aluminiowe.

Każdy spotkany na swojej drodze fan tuningu wizualnego potwierdzi nam powyższą zasadę i trudno się z nią nie zgodzić. Odpowiedni model alufelg decyduje o nowoczesnym, eleganckim bądź sportowym charakterze naszego auta.


Rynek kół samochodowych oferuje nam niezliczoną ilość wzorów felg, a specjalną niszę stanowią felgi tuningowe. Są to obręcze projektowane tak, by trafiać nawet w najbardziej wyrafinowane gusta kierowców o tuningowym zacięciu.

Jednym z głównych graczy dostarczających takie właśnie felgi jest koncern O-Z Racing. Felgi z logo O-Z zna każdy fan tuningu na świecie. Obręcze te należą do najbardziej prestiżowych kół, w jakie możemy "ubrać" nasz samochód. Wystarczy przejrzeć katalog producenta, by dosłownie zakochać się w którymś z modeli aluminiowych obręczy z logo O-Z. Niewątpliwie za sukcesem i obecną pozycją firmy w świecie tuningu stoi fakt, że już przeszło 35 lat ten włoski koncern jest głównym dostawcą kół do bolidów Formuły 1 oraz wielu innych aut startujących w wyścigach samochodowych.

Czy warto inwestować w takie felgi do swojego auta. Jeśli nas na to stać finansowo to bez wątpienia warto zamontować nowe, ładne koła dla poprawy wizualnej wyglądu samochodu, własnej satysfakcji i zazdrosnych spojrzeń innych użytkowników dróg.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

giloslaw

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 9 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »