Gospodarka » Maszyny

Ładowarki przegubowo-teleskopowe do tartaku. Porównanie dwóch modeli JCB

Ładowarki przegubowo-teleskopowe do tartaku. Porównanie dwóch modeli JCB
Zobacz więcej zdjęć »
Marka JCB dostarcza maszyny i urządzenia przeznaczone do obsługi procesów w różnych sektorach gospodarki. Ciekawe rozwiązania ma także do zaoferowania przedsiębiorstwom tartacznym, w których produkcja jest zautomatyzowana, skoncentrowana na osiąganiu coraz lepszej wydajności.
Dla potrzeb takich zakładów producent stworzył m.in. ładowarki przegubowo-teleskopowe dostępne w dwóch wariantach.


Rola ładowarki przegubowo-teleskopowej w tartaku

Do wykonywania trudnych i wymagających prac ładowarki przegubowo-teleskopowe wydają się być niezastąpione. W znacznym stopniu odciążają pracowników, zwiększając tempo realizowanych zadań, jak również poprawiając ich bezpieczeństwo. Warto zainwestować w wyspecjalizowane maszyny dla przemysłu drzewnego, które są dostępne w dwóch wersjach do wyboru. Poznaj je bliżej, aby podjąć mądrą i ekonomiczną decyzję.Ładowarka przegubowo-teleskopowa TM420

Ta maszyna to lider w swojej klasie, który pracuje szybko, stabilnie i ekonomicznie. To zasługa silnika JCB EcoMAX oraz bogatego, przemyślanego wyposażenia. Ta ładowarka kołowa zachwyca detalami – tłumieniem ruchów wysięgnika, hydrauliką pobierającą tylko tyle mocy, ile potrzeba czy automatycznym systemem amortyzacji łyżki Auto Smooth Ride SRS.

Najważniejsze parametry techniczne:

  • maksymalna wysokość podnoszenia (m): 5.4, 
  • maksymalna moc silnika (km): 145, 
  • maksymalny udźwig (kg): 4100.

Ten sprzęt to odpowiedź na potrzeby profesjonalistów, trudniących się obsługą dużych inwestycji i szukających ekonomicznych rozwiązań dla swojego biznesu. Ładowarka przegubowo-teleskopowa TM320

W tym modelu na uwagę zasługuje system hydrauliczny Variflo o przepływie 140 l/min, a także 4-biegowa skrzynia powershift sterowana joystickiem.

Najważniejsze parametry techniczne:

  • maksymalna wysokość podnoszenia (m):5.2, 
  • maksymalna moc silnika (km): 125, 
  • maksymalny udźwig (kg): 3200.

Prezentowany model spełni oczekiwania inwestorów szukających sprzętu o optymalnej mocy i wydajności, które reprezentują bardzo dobry stosunek ceny do jakości. Który model wybrać?

Decyzję o wyborze jednej z dwóch zaprezentowanych wyżej maszyn podejmij w oparciu o własne oczekiwania, charakter prowadzonej działalności i ilość zleceń obsługiwanych w skali miesiąca.

Urządzenia, dzięki wielofunkcyjnej konstrukcji, pozwolą zoptymalizować koszty działalności oraz czas przeprowadzanych prac. Posiadają wygodne kabiny, z których dobrze widać sąsiadujące obiekty. Wykonano je z trwałych komponentów. Zamontowano w nich stabilny system, dzięki któremu można zamontować w nich dodatkowy osprzęt. Sprawia to, że urządzenia są wszechstronne i spełniają różne funkcje w zakładach pracy.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

slawek

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »