Dom » Wnętrza

Lato we wnętrzu

Lato we wnętrzu
Zobacz więcej zdjęć »
W miarę, jak zbliżają się do nas cieplejsze dni, coraz chętniej sięgamy po wszystko co lekkie i zwiewne. Dotyczy to nie tylko ubrań, ale i wnętrz.

Chcąc mieć lato w swoim domu przez cały rok, należy pamiętać, aby nie zabrakło w nim przestrzeni i światła. Pomaga w tym odpowiedni dobór koloru ścian, zasłon w oknach oraz drzwi. Te ostatnie zdają się być szczególnie istotne, ponieważ dzięki swej różnorodności stwarzają wiele możliwości aranżacyjnych

Jeśli zależy nam na ciepłym i przyjemnym wnętrzu warto wpuścić do niego jak najwięcej słońca. Bez wątpienia pomogą nam w tym drzwi z dużym przeszkleniem, które rozprasza i modeluje światło- tak jak drzwi z kolekcji D’artagnan marki Invado. Drzwi wyróżnia duża szyba, która w zależności od upodobań może być przezroczysta lub ornamentowa. Pozwala ona na swobodne wędrówki światła pomiędzy pokojami.

- Prawdziwym hitem jest ostatnio szkło grawerowane w oryginalne wzory- mówi Marek Kapica odpowiedzialny za markę Invado. Podążając za letnimi trendami  możemy wybrać przeszklenie satynowe, ornamentowe lub przezroczyste. Wszystkich, którzy lubią niespotykane zestawienia, z pewnością zainteresuje matowa szyba poprzecinana solarnymi paskami szkła przezroczystego. Przykładem jest Riga, która łączy satynę z cieniutkim przezroczystym paskiem. Dodatkowy atut stanowi wytrzymałość szkła zastosowanego w drzwiach marki Invado.

- Jest to szkło hartowane, czyli aż 7- krotnie bardziej wytrzymałe od tzw. szkła bezpiecznego – tłumaczy M. Kapica.Nowoczesne wnętrze to nie tylko szklane elementy, przestrzeń i funkcjonalność – to także jakość.

– D’artagnan to skrzydła fornirowane. Co to oznacza? – Fornir to okleina naturalna wykonana z cienkich płatów drewna. Na pierwszy rzut oka, drzwi fornirowanych nie sposób odróżnić od tych, w całości wykonanych z drewna – twierdzi Marek Kapica. – Naturalne akcenty w połączeniu z jasnymi kolorami wnoszą do wnętrz swego rodzaju lekkość – dodaje architekt, Ewa Olszewska. Jeśli do tego zestawienia dodamy ciepłe światło słoneczne, będziemy mogli cieszyć się latem również we własnym mieszkaniu. 

D’artagnan

  • producent:Invado
  • cena: od 1128,50 zł brutto
  • więcej: www.invado.pl


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Intro Media

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »