Dom » Wnętrza

Przespać kryzys

Przespać kryzys
Zobacz więcej zdjęć »
Zdrowy i wygodny sen powinien sprawiać, że przez cały dzień będziemy mieli dobre samopoczucie i energię. Niestety, siedzący tryb życia i brak czasu na aktywność fizyczną to przyczyny coraz częstszych kłopotów z kręgosłupem i całym układem kostnym u wielu z nas.

Nawet młodzi ludzie zmagają się z tym problemem. Rozwiązaniem może być odpowiednio przygotowane miejsce do spania z właściwie dobranym materacem.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Ponieważ w czasach kryzysu jesteśmy skłonni oszczędzać na elementach wyposażenia wnętrz, Fabryka Materacy JANPOL proponuje rozwiązanie, które wysoką jakość łączy z przystępną ceną. Dzięki połączeniu sprężyny kieszeniowej oraz warstw pianki poliuretanowej, materac Klio dopasowuje się do kształtu ciała. Pozwala to na równomierne rozłożenie naszego ciężaru na materacu, co eliminuje ryzyko mrowienia czy bólu kończyn, które mogłyby zakłócić wypoczynek. Redukuje również nadmierne obciążenie kręgosłupa, ograniczając w ten sposób jego ból po przebudzeniu. Zastosowana technologia produkcji sprawia jednocześnie, że sprężyny nie ocierają się o siebie, co gwarantuje cichy i spokojny sen. Właściwości Klio zostały docenione przez Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych, który umieścił materac na liście produktów rehabilitacyjnych.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Fabryka Materacy Janpol
http://www.janpol.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »