Kultura, sztuka » Muzyka

Latynoska fiesta na finał Letniej Scenie Sfery

Latynoska fiesta na finał Letniej Scenie Sfery
Zobacz więcej zdjęć »
Przed nami wielki finał tegorocznego cyklu koncertów na Letniej Scenie Sfery. Przed bielską publicznością zaprezentuje się Rei Ceballo & Calle Sol – jedna z najlepszych w Europie orkiestr salsowych.

Prawdziwa latynoska fiesta rozpocznie się w najbliższy piątek o godz. 19:00 na placu przed Galerią SFERA.

Barwnie i żywiołowo

Miłośnicy kubańskiej salsy znają z pewnością nazwisko Reinaldo Antonio Ceballo Hechavarria. Ten pochodzący z Kuby muzyk współpracował z wieloma gwiazdami polskiej sceny (Olga Jackowska, Blue Cafe, Kayah, Maciej Maleńczuk). Jest także liderem Rei Ceballo & Calle Sol - najlepszej w Polsce orkiestry salsowej.

Występ Rei Ceballo & Calle Sol będzie doskonałym zakończeniem pełnych muzycznych wrażeń wakacji w Galerii Sfera. Podczas koncertów grupy królują gorące kubańskie rytmy i żywiołowe tańce, które na pewno porwą bielszczan. Na czas występu muzyków plac przed Galerią SFERA zamieni się w miejsce beztroskiej zabawy.

Trwają przygotowania do Letniej Sceny Sfery 2013

- Cykl koncertów Letnia Scena Sfery na stałe zagościł w kalendarzu bielskich imprez wakacyjnych. Z wielu stron docierają do nas pozytywne opinie na temat samego pomysłu letnich koncertów. Ceniona jest różnorodności gatunków muzycznych oraz niezwykła atmosfera towarzysząca każdemu koncertowi. Doskonałym dowodem na takie uznanie jest pełna widownia podczas wszystkich koncertów Letniej Sceny Sfery. Już dziś planujemy kolejne muzyczne wakacje. Galeria Sfera stała się miejscem spotkań z kulturą muzyczną - będziemy tę ideę kontynuować - mówi Joanna Bierówka, specjalista ds. marketingu Galerii Sfera.

Wstęp na wszystkie koncerty w ramach Letniej Sceny Sfery jest bezpłatny.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ew_pr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »