Dom » Budownictwo

Lekka trójwarstwowa membrana UniBLACK+ w korzystnej cenie

Nowość w ofercie marki CREATON – UniBLACK+ to lekka i wytrzymała trójwarstwowa membrana polipropylenowa z możliwością stosowania na pełnym deskowaniu.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.: Jej właściwości, wysoka jakość wykonania i niezwykle przystępna cena czynią ją niezawodnym rozwiązaniem dla każdej budowy.

Szerokie możliwość stosowania

Membrana UniBLACK+ umożliwia wykonanie trwałej i funkcjonalnej warstwy wstępnego krycia perfekcyjnie dopasowanej do dachówek CREATON, jak: SIMPLA, TITANIA, KODA czy KAPSTADT oraz innych rozwiązań z oferty marki. Jest doskonała zarówno do dachów o nachyleniu od 16o z pełnym deskowaniem, jak i elewacji. Pokryte nią powierzchnie są zabezpieczone przed negatywnym wpływem wszelkich czynników atmosferycznych. Niezależnie od tego, czy warstwa występnego krycia będzie narażona na działanie intensywnego deszczu, topniejącego śniegu czy promieniowania UV. UniBLACK+ daje pewność, że warstwa termoizolacyjna będzie skutecznie chroniona w każdej sytuacji.

Wygodny montaż dzięki paskom klejącym

Dużym ułatwieniem w zakresie montażu UniBLACK+ są podwójne zintegrowane paski klejące o szerokości wynoszącej aż 50/80 mm. Ich wysoka lepkość nawet w niskich temperaturach gwarantuje wygodę i precyzję instalacji ekipie dekarskiej nawet w niekorzystnych warunkach atmosferycznych. Dodatkowo paski klejące zwiększają stopień szczelności oraz parametry termiczne budynku.  Membrana jest dostępna również w wersji UniBLACK. Ten wariant posiada wszystkie zalety UniBlack+ z wyjątkiem zintegrowanych pasków klejących. Teraz inwestor i dekarz mają możliwość wyboru rozwiązania najlepiej dopasowanego do indywidualnych oczekiwań oraz specyfiki dachu.

Funkcjonalność i niezawodna ochrona

Gramatura 160 g/m2 i specjalnie opracowana struktura umożliwiają idealne dopasowanie do kształtu dachu bez ryzyka przecieków. Dzięki zastosowaniu membrany UniBLACK+ inwestorzy nie muszą się martwić o nieplanowane naprawy wynikające ze zbyt szybkiej degradacji warstwy wstępnego krycia. Dzięki paroprzepuszczalnos?ci utrzymanej na wysokim poziomie (Sd=0,03 m) UniBLACK+ pozwala na skuteczne usuwanie gromadzącej się pod powierzchnią dachu pary wodnej i dzięki temu utrzymanie zdrowego środowiska wewnątrz budynku. Zapewnia poprawne funkcjonowanie izolacji termicznej, zmniejszając zużycie energii potrzebnej do jego ogrzewania. Mniejsza emisja CO2 i niższe koszty to odczuwalna oszczędność dla domowego budżetu.

Wysoka jakość w przystępnej cenie

Membrana UniBLACK+ to doskonały wybór, dla inwestorów potrzebujących niezawodnego produktu o szerokich możliwościach zastosowania i przystępnej cenie. Nowy produkt marki CREATON to bezkonkurencyjne rozwiązanie pod względem stosunku ceny do oferowanej jakości w porównaniu do innych produktów dostępnych na rynku.

Nowość – membrany BLACK marki CREATON zmieniają wyobrażenie o jakości i niezawodności warstwy wstępnego krycia. Linia innowacyjnych i funkcjonalnych rozwiązań przeznaczonych na dachy skośne oraz elewacje została stworzona we współpracy z dekarzami z myślą o najwyższych oczekiwaniach profesjonalistów i inwestorów.

Więcej informacji o zaletach innowacyjnych membran BLACK marki CREATON można znaleźć na www.creaton.pl.

 CREATON Polska
press boxRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »