Dom » Wnętrza

Letnia promocja desek Chapel Parket

Trwa sezon na prace budowlane i remontowe. Wszystkich, którzy planują zakup drewnianej podłogi, z pewnością ucieszy najnowsza promocja firmy Chapel Parket Polska.

Promocja dotyczy litych desek o szerokości 140 mm i 180 mm, których grubość wynosi 20 mm. W korzystnych cenach będzie można kupić produkty o długości od 600 mm do 1500 mm.

- Deski objęte promocją to nasz standardowy produkt, który od innych oferowanych przez nas desek różni się tylko długością – mówi Sebastian Kos, ekspert firmy Chapel Parket Polska.

Chapel Parket to marka stylizowanych, drewnianych podłóg. Firma Chapel Parket Polska jest generalnym przedstawicielem tej marki w Polsce i jako jedyna dysponuje unikatową technologią postarzania i zabezpieczania powierzchni drewna.

Olej stosowany przez firmę Chapel Parket Polska zawiera związki krzemu, które tworzą na powierzchni warstwę podobną do glazury. Dzięki niej drewno jest wyjątkowo odporne na ścieranie.
Substancja ta spełnia standardy DIN, jest także zgodna z europejską normą EN71, która dotyczy zabawek z drewna.

Letnia promocja trwa od 1 czerwca do 23 lipca lub do wyczerpania zapasów.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Adventure Media

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »