Technologie » AGD - RTV

Lodówka, która chroni twoje zdrowie i oszczędza energię

Lodówka HAIER 3D A3FE742CMJ to inteligentne, wyposażone w najnowocześniejsze technologie urządzenie premium firmy HAIER. To idealne połączenie nowoczesnej stylistyki z innowacyjnymi rozwiązaniami.

ABT czyli skuteczny system antybakteryjny

Od kilku miesięcy podwyższony standard ochrony żywności oraz przestrzeganie zasad higieny jest naszym szczególnym priorytetem. Zależy nam na tym, aby przechowywane w lodówce produkty były nie tylko świeże ale i pozbawione bakterii. Lodówka HAIER A3FE742CMJ spełnia te oczekiwania - została bowiem wyposażona w rewolucyjną technologię antybakteryjną ABT, która wykorzystując płytkę z dwutlenku tytanu oraz światło ultrafioletowe usuwa aż 99,9 % bakterii chroniąc wnętrze lodówki, zachowując przy tym smak i dobrą jakość produktów. Technologia jest bezpieczna i skuteczna, czego potwierdzeniem jest certyfikat wydany przez VDE, czyli jedne z największych stowarzyszeń naukowo-technicznych.

Total No Frost - bez szronu i lodu

Innowacyjna technologia Total No Frost w chłodziarko-zamrażarce HAIER A3FE742CMJ zapobiega powstawaniu szronu i ułatwia jej konserwację oraz zapewnia optymalną higienę zarówno w lodówce jak i w zamrażarce. Specjalna osłona Fresher Shield nie dopuszcza do przedostawania się ciepłego powietrza do zamrażarki podczas ciągłego procesu odszraniania, co dodatkowo chroni zamrożoną żywność i zapobiega stratom energii, a tym samym eliminuje konieczność kłopotliwego i czasochłonnego rozmrażania. Dodatkowo w urządzeniu zamontowano czujniki Fresher Sensors które, monitorują temperaturę na każdej półce i zapewniają, że chłodne powietrze kierowane jest do tych części lodówki, w których jest ono potrzebne. Rozwiązanie to, umożliwia szybkie doprowadzenie żywności do optymalnej temperatury z zachowaniem ich cennych składników odżywczych, a jednocześnie optymalizuje zużycie energii i wydłuża okres przechowywania produktów.

Praktyczność i 30% oszczędność energii

Lodówko-zamrażarka HAIER A3FE742CMJ wnosi akcent luksusu i nowoczesności do każdej przestrzeni kuchennej, a przy tym jest niezwykle praktyczna i wygodna w użytkowaniu. Szuflady zamrażarki Easy Access to nie tylko szybki i łatwy dostęp do zamrożonych produktów, ale także znacznie większa wygoda przeglądania zawartości zamrażarki w porównaniu do urządzeń ze zwykłymi drzwiami. Ponadto ergonomiczna konstrukcja szuflad zapobiega wydostawaniu się z nich zimnego powietrza przy otwieraniu, co zmniejsza straty energii nawet do 30%.

Bardzo praktycznym rozwiązaniem jest także możliwość obustronnego montażu drzwi lodówki, przez co możemy wstawić urządzenie w dowolne miejsce w naszej kuchni. W urządzeniu zamontowano także tylne oświetlenie diodowe o dużo większej jasności i natężeniu niż w innych chłodziarkach dostępnych na rynku, co ułatwia doskonałą widoczność przechowywanych w niej produktów. Wytrzymałe szklane półki to nie tylko stylowe wykończenie wnętrza chłodziarki HAIER A3FE742CMJ, ale przede wszystkim praktyczne rozwiązanie, które znacznie ułatwia utrzymanie jej w czystości.

Nadzwyczajna świeżość produktów

Lodówka HAIER A3FE742CMJ została wyposażona w specjalne strefy, które powstały z myślą o zatrzymaniu cennych składników odżywczych naszej różnorodnej żywności. Strefa MoistZone dba o utrzymanie wilgotności na poziomie 90%, co zapewnia idealne warunki do przechowywania warzyw i owoców, natomiast Dry Zone, z wilgotnością poniżej 45%, przeznaczona jest dla takich produktów jak mięso, wędliny, suszone grzyby czy pomidory. Kolejną innowacją spełniającą oczekiwania klientów jest szuflada MyZone, która pozwala na dostosowanie do własnych potrzeb temperatury w zakresie od -3° to +5°C. Jednym przyciskiem możemy tu wybrać opcję: QuickCool, Chiller 0°C Fresh, Sea food, Defrost lub Fruit & Vegetables. Aby szybko schłodzić ulubiony sok czy wodę warto skorzystać z wygodnej funkcji Instant Cool Zone, dzięki której już po 20 minutach wyjmiesz z lodówki orzeźwiający napój. W chłodziarce HAIER A3FE742CMJ zastosowano także, jedyną w swoim rodzaju, opatentowaną tacę aluminiową Fresher Pad, która przyspiesza proces zamrażania i rozmrażania zachowując konsystencję i wartości odżywcze żywności.

 

Wszystkie funkcje zastosowane w chłodziarce Haier pozwalają zatrzymać w żywności cenne składniki odżywcze oraz znacząco wydłużają czas jej przechowywania. Owoce i warzywa zachowują swój doskonały smak i wygląd a jedzenie nie „przesiąka" innymi zapachami z lodówki.

 

Cicha praca - podwójny silnik inwerterowy

W obecnych czasach zależy nam na tym, aby sprzęt gospodarstwa domowego działał cicho. Innowacyjne rozwiązania technologiczne, zastosowane w sprężarkach inwerterowych umożliwiają znaczącą redukcję drgań podczas działania lodówki HAIER A3FE742CMJ. Dzięki temu urządzenie pracuje znacznie ciszej, a zarazem wydajniej. Co więcej, przy zakupie chłodziarki zyskujemy 15 lat gwarancji na kompresor inwerterowy.

Wydajne wykorzystanie energii

Lodówka to urządzenie, które działa non-stop w naszym domu, przez co w dużym stopniu przekłada się na ponoszone przez nas koszty energii. Nie dziwi zatem fakt, że klienci którzy myślą o zakupie chłodziarko-zamrażarki często w pierwszej kolejności pytają o jej klasę energetyczną. Wysoka klasa energetyczna to mniejsze rachunki za prąd, a zatem i większa dbałość o nasze środowisko naturalne. Lodówka HAIER A3FE742CMJ, stworzona w oparciu o najnowsze technologie, cechuje się wysoką wydajnością energetyczną „A++".

Dostępność i cena:

Lodówka HAIER A3FE742CMJ dostępna jest w sieci sklepów Media Expert w cenie 2 999 zł.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Studio 111
http://haier-ac.pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Za 8 dni:
Building (R)evolution 13. PLGBC Green Building Summit
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »