Firma » Finanse

Lokaty: Gdzie można zarobić najwięcej?

Lokaty: Gdzie można zarobić najwięcej?
Zobacz więcej zdjęć »
Lokaty bankowe bez podatku Belki z dzienną kapitalizacją odsetek przynoszą największe zyski. Kolejne propozycje dające szansę na powiększenie kapitału to polisolokaty i konta oszczędnościowe. Lecz wszyscy zadają sobie to pytanie! W jakim banku jest najwyższe oprocentowanie na lokacie?

Oprocentowanie jest zróżnicowane w zależności od kwoty i okresu lokaty. Każdy posiadający oszczędności poszukuje jak największego zarobku. Wybierając lokatę należy zwrócić uwagę czy podawane oprocentowanie jest nominalne czy tradycyjne? Nominalne, to zysk w procentach podawany informacyjnie po odliczeniu już podatku dochodowego. Tradycyjne oprocentowanie lokaty to podawana stawka bazowa, od której po zakończeniu lokaty zostanie pobrany podatek dochodowy. Zysk z lokaty zostanie pomniejszony o podatek „Belki".

Można, więc się pogubić i wybrać lokatę sugerując się podawanym wyższym oprocentowaniem, jednak po dokładnym obliczeniu często okazuje się, że jest wręcz przeciwnie, lokata z niższym oprocentowaniem „bez podatku Belki" jest korzystniejsza. Na niej można więcej zarobić.

Stwierdzenie faktu, że lokaty zakładane przez Internet są wyżej oprocentowane od standartowych zakładanych w placówkach tego samego banku jest prawidłowe. Więc o ile wysokość oprocentowania będzie zadowalająca i bank umożliwia założenie lokaty internetowej, skorzystać warto z takiej możliwości ponieważ zawsze na tym zyskamy. Procedury związane z założeniem lokaty internetowej są bardzo proste a potwierdzenie w wersji papierowej można w każdej chwili zamówić. Pieniądze najwygodniej będzie wpłacić na rachunek lokaty w formie elektronicznej poprzez konto Internetowe. Po zakończeniu lokaty o ile klient nie dokona żadnych zmian, kapitał wraz z należnymi odsetkami wróci na konto bankowe, z którego lokata była zasilona. Warto, więc otworzyć konto Internetowe a za jego prowadzenie, przelewy krajowe przez Internet do wszystkich banków, wydanie i używanie karty nic nie zapłacimy. Większość jest bezpłatna.

Interesują nas wyłącznie wysokie zyski! W czołówce najatrakcyjniejszych lokat, silną pozycję utrzymuje się Getin Bank. Porówać należy lokaty za każdym razem, gdy zamierzamy oszczędności pomnożyć w specjalnej porównywarce: lokaty bankowe. W dobie ciągłych podwyżek oszczędzać opłaca się jedynie w przypadku, gdy oprocentowanie przewyższy inflację. W przeciwnym razie mimo wypłaty odsetek, poniesiona zostanie strata.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Kredyty gotówkowe bez zaświadczeń o zarobkach
http://www.get-money.pl/

Komentarze (1)

  • avatar
    ~roksana 2017-03-25 13:36:51

    Lokaty może i tak ale przestrzegam przed polisolokatami. Ten temat jest mi dobrze znany, niestety. Zostałam oszukana ale nie poddałam się i walczyłam o swoje. Bardzo pomocna okazała się Kancelaria LEX. Dzięki nim udało mi się odzyskać stracone pieniądze. Warto zadzwonić i zapytać o więcej szczegółów. Kontakt do Pana Igora Suchodolskiego i.suchodolski@kancelaria-lex.org Tel : 522 036 202


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
Vincent V. Severski w Empik Bonarka, 21 maja, godz. 20:00
Marek Krajewski na Apostrofie w Krakowie, 21.05.19, g. 18:00, Empik Bonarka
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »