Kobieta, zdrowie, uroda » Ciało

Mabelle - by czuć się kwitnąco każdego dnia!

Mabelle - by czuć się kwitnąco każdego dnia!
Zobacz więcej zdjęć »
Przekwitanie to naturalny proces biologiczny, podczas którego można nadal czuć się dobrze w swoim ciele i w pełni czerpać radość z życia. By nieprzyjemne objawy menopauzy nie zachwiały poczuciem własnej kobiecości, warto sięgnąć po preparat Mabelle.

Bezpośrednią przyczyną menopauzy jest spadek aktywności jajników, przez co zmniejsza się ilość żeńskich hormonów płciowych estrogenów. W tym okresie ciało kobiety przechodzi metamorfozę, czego odzwierciedleniem jest fizjologiczne i emocjonalne rozregulowanie organizmu. Wiąże się to często z przykrymi dolegliwościami, zarówno fizycznymi (kołatanie serca, fale gorąca), jak i psychicznymi (rozdrażnienie, nerwowość).

Szczególną rolę w zmniejszaniu tych negatywnych objawów odgrywają działania profilaktyczne. Jednym ze sprawdzonych sposobów jest zastosowanie fitohormonów stanowiących naturalną i bezpieczną alternatywę dla syntetycznych hormonów żeńskich. Suplementacja bogata w fitoestrogeny (związki roślinne o właściwościach podobnych do estrogenów) może skutecznie poprawić jakość życia kobiet w okresie przekwitania. Dzięki łagodniejszemu działaniu w porównaniu do terapii hormonalnej, może ona być stosowana długotrwale.

Preparatem stworzonym specjalnie z myślą o kobietach w okresie menopauzy jest Mabelle. Ten naturalny, niehormonalny suplement diety zawiera kombinację wyciągów z lnu zwyczajnego oraz koniczyny łąkowej. Jego skład wzbogacono o dwa rodzaje fitoestrogenów (izoflawony i lignany), które zastępują działanie estrogenów produkowanych przez kobiecy organizm. Mabelle wpływa na utrzymanie dobrego samopoczucia oraz łagodzi nieprzyjemne objawy menopauzy, takie jak: uderzenia gorąca, niepokój, kołatanie serca, obfite pocenie się, zmienność nastroju, rozdrażnienie, nerwowość czy kłopoty z koncentracją i pamięcią. Ponadto preparat ten nie powoduje przyrostu wagi ciała. Polecany jest dla kobiet z podwyższonym ciśnieniem krwi i poziomem cukru, a także dla wegetarianek.

W przeciwieństwie do preparatów na bazie soi nie uczula!

Len zwyczajny (Linum usitatissimum) jest rośliną stosowaną od dawna w tradycji ludowej. Jego nasiona są ważnym źródłem lignanów pomagających zachować równowagę hormonalną w organizmie kobiety. W jednej tabletce preparatu Mabelle znajduje się 500 mg standaryzowanego wyciągu z lnu zwyczajnego (8% izoflawonów).

Koniczyna łąkowa (Trifolium pratense) stanowi źródło wielu składników wykazujących pozytywny wpływ na organizm człowieka: flawonoidów, izoflawonów, glikozydów, karetonoidów, a także witamin (m.in. B1, B2, C i E). Wykazuje działanie antyoksydacyjne i pomaga zachować równowagę hormonalną. Izoflawony zawarte w koniczynie łąkowej (w przeciwieństwie do tych pozyskiwanych z soi) nie wywołują uczuleń. Jedna tabletka Mabelle zawiera 62,5mg standaryzowanego wyciągu z koniczyny łąkowej (20% lignanów).

Sposób użycia: 1-2 tabletki dziennie, należy popić wodą. Dla uzyskania pozytywnych efektów zaleca się regularne stosowanie przez dłuższy czas.

Cena: ok. 22 zł/ 30 tabletek; ok.40 zł/ 60 tabletekRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Open Media

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 7 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »