Rozrywka i wypoczynek » Święta

Magia wielkanocnego stołu!

Magia wielkanocnego stołu!
Zobacz więcej zdjęć »
Święta Wielkanocne to niezwykły czas, który spędzamy w gronie rodzinnym. Staramy się, aby były one ciepłe, radosne, pełne spotkań i rozmów przy stole. Przygotowujemy się do tego wydarzenia dużo wcześniej, robiąc świąteczne porządki.

Pomyślmy w tym czasie również o odpowiedniej dekoracji naszych wnętrz, zwracając uwagę na dekorację i dodatki, które sprawią, że nasi goście poczują wyjątkowy nastrój tych dni.

O tym, jak ważna jest świąteczna oprawa jadalni podczas Świąt Wielkanocnych, chyba nie trzeba nikogo przekonywać. Każdy świąteczny posiłek smakuje lepiej, gdy jest spożywany w pięknej aranżacji. Najważniejszym meblem w jadalni jest stół. To on jednoczy wszystkich domowników zachęcając do spędzenia wspólnych chwil w rodzinnym gronie. Jaki zatem powinien być idealny stół? Wygodny, dostosowany do odpowiedniej liczy mieszkańców i przede wszystkim niebanalny. Pomyślmy zatem o zaproszeniu do naszego wnętrza egzotycznego stylu. Te trwałe i ponadczasowe meble są nie tylko wygodne, ale również nadają wnętrzu nowego wyrazu, kokietując zmysły. 

 „Nasi klienci dbają o każdy szczegół swoich wnętrz. Często podkreślają, że piękne, ręcznie wykonane zdobnicze motywy mebli, delikatnie ożywiają wnętrze ich domu, wypełniając je pozytywną energią. W okresie zbliżających się Świąt Wielkanocnych zainteresowanie wyposażeniem jadalni znacznie wzrasta, w końcu każdy z nas chce spędzić ten czas wyjątkowo. A meble pochodzące z Dalekiego Wschodu zdecydowanie zapewnią nam  niezapomniane i magiczne chwile." - mówi Małgorzata Kasińska, Prezes Zarządu firmy OPSU-M Sp. z o.o.       

Zielone akcenty, pachnące żonkile, dekoracje świąteczne i piękna zastawa sprawią, że stół wielkanocny nabierze kolorów i pobudzi wyobraźnię. Wyjątkowy klimat podkreślą także barwne świece nawiązujące do Świąt Wielkanocnych, a wygodne krzesła przyozdobione świątecznymi elementami zachęcą do dłuższych rozmów przy stole.

Największą popularnością w okresie świątecznym cieszą się meble z kolekcji Decorattex oraz Mahakaria. Są one nie tylko oryginalne i piękne, ale również wykonane ze szczególną precyzją, dbając o każdy szczegół, tak, aby zapewnić mieszkańcom maksymalny komfort." - dodaje Małgorzata Kasińska, Prezes Zarządu firmy OPSU-M Sp. z o.o.       

Co roku na świąteczny stół kładziemy te same dania, dbamy o rodzinną, ciepłą atmosferę. Aranżacja wnętrza w egzotycznym stylu pozwoli nam pokazać, że nie każde święta są takie same, bo mimo iż powtarzalne, to jednak wyjątkowe.

Źródło: OPUS-M Sp. z o.o. www.opusmeble.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

OPUS-M Sp. z o.o.
http://

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Za 13 dni:
Building (R)evolution 13. PLGBC Green Building Summit
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »