Technologie » Komputery

magicolor 1600W – nowa, osobista drukarka kolorowa firmy Konica Minolta

magicolor 1600W – nowa, osobista drukarka kolorowa firmy Konica Minolta
Zobacz więcej zdjęć »
Małe rozmiary, cicha praca, interesujący wygląd - nowa drukarka Konica Minolta łączy te cechy z wysoką jakością kolorowych wydruków laserowych.

Firma Konica Minolta wprowadza na polski rynek nową drukarkę - magicolor 1600W. Urządzenie jest przykładem na to, że kolorowa drukarka laserowa może być atrakcyjnym elementem wyposażenia domowego biura. magicolor 1600W to połączenie eleganckiego wyglądu i zwartej obudowy z wyjątkowo cichą pracą oraz ekologicznymi właściwościami. Użytkownicy nowej drukarki z pewnością docenią łatwy, frontalny dostęp do kaset z tonerem oraz ekonomiczny, kolorowy druk laserowy o wysokiej jakości.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Niewielka drukarka magicolor 1600W umożliwia uzyskanie w ciągu minuty 5 wydruków kolorowych lub 20 czarno-białych. Bez względu na to czy z urządzenia korzysta się regularnie, czy sporadycznie, jest ono zawsze gotowe do pracy. Zastosowanie w nowym modelu tonera firmy Konica Minolta Simitri HD zapewnia znakomitą jakość druku – precyzyjną reprodukcję szczegółów i wierne odwzorowanie kolorów. Inną zaletą tonera Simitri HD jest zwiększona odporność na promieniowanie ultrafioletowe, co gwarantuje dużą trwałość wydruków. magicolor 1600W może drukować na zróżnicowanych nośnikach, takich jak pocztówki, papier z makulatury i etykiety, a także papier o gramaturze do 209 g/m2 w formacie do A4 włącznie. Nowa drukarka sprawdzi się znakomicie podczas przygotowywania fotografii, prezentacji, papierów firmowych i wizytówek w zaciszu domowym.

„magicolor 1600W to ”przyjazna” drukarka, przeznaczona dla biur domowych” – stwierdziła Christina Stubinski, Product Manager Printers Konica Minolta Business Solutions Europe. „Jest „przyjazna” dla oka, ucha, a także portfela. Dzięki niej indywidualni użytkownicy mogą łatwo uzyskiwać wydruki o bardzo wysokiej jakości. Niezawodność i zaawansowane rozwiązania techniczne firmy Konica Minolta połączono z wyjątkową łatwością obsługi.”

Dla wielu indywidualnych użytkowników łatwa instalacja i prosta obsługa są podstawowymi wymaganiami stawianymi drukarce. magicolor 1600W to drukarka „gotowa do pracy po wyjęciu z opakowania”. Obsługa drukarki jest łatwa i intuicyjna dzięki zastosowaniu czytelnego panelu z wyświetlaczem diodowym i przycisków niewymagającym objaśnień. W magicolor 1600W kasety z tonerem można wymieniać, otwierając urządzenie od przodu.

Nowy model Konica Minolta jest drukarką przyjazną nie tylko użytkownikom (małe rozmiary i niskie natężenie hałasu), lecz również środowisku. Zastosowanie tonera Simitri HD zapewnia znacznie niższą temperaturę utrwalania, co umożliwia zaoszczędzenie do 15% energii. Również emisje zanieczyszczeń CO2, NO2 i SO2 są o około 40% niższe niż w przypadku tradycyjnego tonera sproszkowanego. Zużyte pojemniki z tonerem są objęte bezpłatnym programem „Clean Planet” firmy Konica Minolta, dzięki któremu w 99% zostaną poddane recyklingowi.

Model Konica Minolta magicolor 1600W jest objęty 24 - miesięczną gwarancją. Urządzenie jest dostępne w delegaturach terenowych Konica Minolta oraz u partnerów handlowych firmy. Sugerowana cena detaliczna magicolor 1600W wynosi: 624,00 PLN netto.


Do urządzeń Konica Minolta rekomenduje markowe papiery dostępne w ofercie firmy. Wszystkie oferowane nośniki zapewniają ekonomiczną pracę urządzeń oraz właściwą jakość wydruków. 
Papiery Konica Minolta to: 3 rodzaje papierów biurowych – Konica Minolta Standard, Konica Minolta Profi, Konica Minolta Original (format A3, A4, gramatura 80g/ m2), papiery Color Copy – stworzone specjalnie z myślą o kolorowym druku cyfrowym (format A3, A4, A3+, SRA3, szeroki zakres gramatur i powierzchni), papiery IQ Color – papiery kolorowe (format A3, A4, gramatura 80 i 160g/ m2), papiery ozdobne Top Style oraz papier banerowy Smart Line (format 1200x297 mm, gramatura 170 g/m2). 

Informacje o firmie Konica Minolta
Konica Minolta Business Solutions Polska Sp. z o.o. jest częścią grupy Konica Minolta Holdings z siedzibą w Japonii. Konica Minolta dostarcza kompleksowe rozwiązania i usługi dla biznesu, usprawniające procesy związane z drukowaniem, kopiowaniem i archiwizacją dokumentów. 
Konica Minolta jest producentem i dostawcą urządzeń wielofunkcyjnych, kopiarek i drukarek laserowych oraz cyfrowych systemów produkcyjnych monochromatycznych i kolorowych. Konica Minolta stale powiększa swoją ofertę, koncentrując się na urządzeniach do druku w kolorze. 
Więcej informacji na temat firmy i jej produktów znajduje się na stronie internetowej www.konicaminolta.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »