Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Majowy Jarmark Produktów Regionalnych

Majowy Jarmark Produktów Regionalnych
Zobacz więcej zdjęć »
Majowy Jarmark Produktów Regionalnych przyniesie klientom centrum wiele kulinarnych doznań. Wszyscy, którzy chcieliby spróbować przysmaków z regionu, nie tylko zresztą łódzkiego, mogą zrobić to między 8 a 11 maja w Porcie Łódź. Wystawcy rozlokują swoje stosika przy sklepie Saturn.

Wiosna za oknem sprawia, że chcielibyśmy wzbogacić swoją dietę
o naturalne i lekkie produkty spożywcze. To postanowienie będzie można wprowadzić w życie odwiedzając Jarmark Produktów Regionalnych.

Co czeka na wielbicieli zdrowego odżywiania? Same przysmaki, wśród których znajdą się naturalnie wypiekane chleby, bakalie, kandyzowane owoce czy aromatyczne wędliny. Wielbiciele śródziemnomorskich smaków zaopatrzą swoje domowe spiżarnie
w różnego rodzaju oliwki, ryby i sery. Fanów swojskiego jedzenia ucieszy fakt, że podczas Jarmarku Produktów Regionalnych nie zabraknie pierogów oraz miodów, zarówno tych pitnych, jak
i tradycyjnych. Wystawcy zaoferują również egzotyczne herbaty
i przyprawy. Na fanów niebanalnego rękodzieła artystycznego będzie czekać biżuteria i obrazy.

Więcej informacji znajduje się na stronie: www.portlodz.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Maria Szwed

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Dziś:
Dolomiti Paganella Bike – www.dolomitipaganellabike.com/en
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »