Technologie » Komputery

Małe firmy zasługują na dobre oprogramowanie

Zdobycze technologii znacząco zwiększają wydajność pracy, pozwalając zaoszczędzić wiele czasu i pieniędzy. Systemy informatyczne, które to umożliwiają, z powodzeniem wdrażane są w dużych i średnich przedsiębiorstwach. Małe firmy wciąż jednak obawiają się często takich rozwiązań. Czy słusznie?

Nietrudno jest przekonać przeciętnego Kowalskiego do zalet wykorzystania rozwiązań IT w życiu prywatnym. Statystyczny obywatel naszego kraju doskonale rozumie, że popularyzacja osobistych urządzeń pozwalających na dostęp do Internetu oraz szeregu aplikacji uczyniła nasze życie znacznie łatwiejszym. Wciąż jednak pojawia się opór w przypadku wykorzystania podobnych narzędzi w działalności zawodowej. Taka postawa często nie ma racjonalnego uzasadnienia, wynika jednak z właściwego większości ludzi lękowi przed zmianą. Są jednak przypadki, w których obawy znajdują potwierdzenie w rzeczywistości.

Czytaj całość artykułu tutaj: http://www.erp-view.pl/wiadomosci/male_firmy_zasluguja_na_dobre_oprogramowanie.htmlRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

openmediagroup

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »