Gospodarka » Chemia

Malujemy pokój niemowlaka

Malujemy pokój niemowlaka
Zobacz więcej zdjęć »
Wraz z narodzinami dziecka, rodzice chcąc zaaranżować mu pokój, stają przed wieloma dylematami. Planując bezpieczne i funkcjonalne wnętrze, warto zwrócić uwagę na takie czynniki zawartość alergenów w farbach. Ważne jest, aby wybierając farby do pokoju niemowlaka, znać ich chemiczną zawartość.

Rekomendowanymi produktami są środki nietoksyczne i o niskich zawartościach lotnych związków organicznych. Ekologiczne farby Essence z palety kolorów PARA PAINTS, nie emitują szkodliwych substancji do atmosfery.

Zmniejszona emisja zapachu sprawia, że najlepiej stosować je w pomieszczeniach, gdzie przebywają dzieci, alergicy i osoby wrażliwe. Mają także podwyższone parametry UV, dzięki czemu kolor na długi czas zachowuje swoje właściwości.

W pokojach zaplanowanych wyłącznie dla dziecka konsekwentnie wybierajmy jasne kolory, ale nie biel. Białe ściany dają uczucie chłodu, a przecież zależy nam na stworzeniu przytulnego klimatu. Rodzice często decydują się na wstawienie łóżeczka do swojej sypialni. W tym wypadku jego aranżacja powinna być zatem kontynuacją wystroju domu, utrzymaną w tej samej tonacji kolorów. Pastele uspokajają i stymulują rozwój emocjonalny malucha.

Na rynku polskim dostępny jest szeroki wachlarz farb, które próbują przykuć naszą uwagę bogatą paletą kolorów, przystępną ceną, czy chociażby ciekawym projektem puszki. Przy wyborze farby do pokoju niemowlaka, warto jednak zwrócić uwagę na każdy detal, a przede wszystkim na skład chemiczny. Z farbą Essence stworzymy bezpieczne wnętrze dla nowego członka rodziny - wolne od alergenów, przyjazne środowisku. O to, by było także miłe dla oka zadbamy, wybierając kolor z palety ponad 2500 barw.

Paleta kanadyjskich farb PARA to ponad 5 000 kolorów zaprojektowanych przez architektów i plastyków z Ameryki Północnej. Stulenia tradycja pozwoliła na stworzenie farb najwyższej jakości, przyjaznych środowisku i człowiekowi. W ofercie marki PARA dostępne są farby do wnętrz, farby zewnętrzne, tynki dekoracyjne, tapety, grunty i podkłady oraz szeroka gama elementów dekoracyjnych.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Juicy Marketing

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »