Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Manufaktura andrzejkowo

Manufaktura andrzejkowo
Zobacz więcej zdjęć »
Gdzie najlepiej świętować imieniny Andrzeja? Do jakiej wróżki się zgłosić, żeby przepowiednie tym razem się spełniły? Odpowiedzi na te pytania można znaleźć w restauracjach w Manufakturze, które z okazji 30 listopada przygotowały sporo atrakcji dla Andrzejów i ich znajomych.

Specjalne andrzejkowe menu i drinki zaserwuje Browar de Brasil. W weekendowej karcie pojawią się potrawy: „Gorąca patelnia andrzejkowych przysmaków”, „Ognista czara pełna ryb”, czy deser „Bakaliowa wróżba” przygotowywany z kalifornijskich śliwek i bezy. Spośród drinków będzie można wybrać „Wściekłego Andrew”, „Króla Kier”, „Damę Pik”, „Kryształową kulę”. Ponadto tym, którzy zechcą poznać swoją przyszłość, wróżka odczyta ją z kart tarota. A to wszystko w tajemniczej, stosownej dla wróżb scenerii i przy akompaniamencie muzyki.

Utworów na żywo będzie można posłuchać też , rozkoszując się włoską kolacją w restauracji Marcello. Z kolei w The Mexican wszyscy poczują hiszpańskie rytmy za sprawą zespołu Los Latinos, a Andrzejom restauracja zaoferuje darmowe drinki.

Fanów nowatorskich pomysłów z pewnością skuszą koktajle molekularne podawane w piątkowy wieczór w Street Art Deluxe: malibu funky ze sferyczną żurawiną i pianą grejpfrutową, efektowne mojito z pianką, czy wódka w proszku. Do tego, dla każdego z gości ciastko z wróżbą, by tradycji andrzejkowej stało się zadość.

Na obchodzących imieniny niespodzianki czekają także w indyjskiej restauracji Ganesh. Każdy Andrzej, który do niej zawita dostanie prezent niespodziankę.

Bierhalle proponuje drugie piwo gratis dla osoby, która przyjdzie z solenizantem, a restauracja Sioux ma dla Andrzejów rabat w wysokości 30%. Na specjalne względy w postaci rabatów panowie o imieniu Andrzej mogą też liczyć w Hollyłódź.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Manufaktura
http://www.manufaktura.com

Komentarze (1)

  • avatar
    ~da 2012-11-27 21:22:29

    na andrzejki ja ide do Andrzeja :)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »