Rozrywka i wypoczynek » Sport

Marka ActiveJet podejmuje kolejne działania w zakresie sponsoringu sportowego

Od września marka własna spółki ACTION S.A. poszerzyła grono sponsorowanych zawodników. Do wspieranej już zawodowej grupy kolarskiej Mróz ActiveJet, dołączyła drużyna KSP Polonia Warszawa SSA.

ActiveJet został partnerem biznesowym klubu piłkarskiego Polonia Warszawa. Zespół ten jest czołowym klubem Ekstraklasy i ma duży potencjał sportowy, jak i medialny.

Wśród wielu znanych piłkarzy związanych z klubem, trudno nie zwrócić uwagi na takie sławy jak Radosław Majdan – były bramkarz, a obecnie rzecznik prasowy Polonii Warszawa czy Euzebiusz Smolarek – napastnik w drużynie Czarnych Koszul.

- Niezmiernie cenimy sobie współpracę z kolarzami jeżdżącymi w barwach Mróz ActiveJet. Powołany z tej okazji profil grupy na portalu społecznościowym cieszy się dużym zainteresowaniem. Dlatego też zadecydowaliśmy się poszerzyć grono odbiorców po kibiców piłki nożnej. Wybraliśmy współpracę z klubem Polonia Warszawa, gdyż w ostatnim czasie przeszedł on wiele pozytywnych zmian, które doprowadziły zespół do wypracowania wysokiego miejsca w tabeli Ekstraklasy – komentuje Rafał Ornowski, Dyrektor Marki ActiveJet.

Sport cieszy się w Polsce coraz większą popularnością. Z danych wynika, że w ostatnim czasie za sprawą sukcesów Mai Włoszczowskiej oraz Tour de Pologne - renomowanego wyścigu kolarskiego rozgrywanego w naszym kraju - przybyło fanów kolarstwa. Podobnie kształtuje się zainteresowanie piłką nożną. Powołanie w wielu miastach naszego kraju stadionów piłkarskich dla młodzieży w rządowym programie Moje Boisko - Orlik 2012 oraz Mistrzostwa Świata w piłce nożnej, które zostały rozegrane w tym roku w RPA, przyczyniły się do wzrostu popularności rozgrywek piłkarskich. Dzięki takim wydarzeniom sportowym, wzrasta wartość sponsoringu, który ze względu na pozytywny ładunek uczuciowy jest odpowiednim narzędziem do budowania emocjonalnej części wizerunku marki. W zeszłym roku ACTION S.A. była jednym ze sponsorów maratonu Biegnij Warszawo. Spółka sponsoruje także chodziarza Grzegorza Sudoła. Zawodnik zajął w tym roku II miejsce w Mistrzostwach Europy w Lekkoatletyce w Barcelonie.

- Nasze zaangażowanie w tego typu inicjatywy wynika ze wspólnego mianownika, który widzimy dla ACTION i sportu, którym jest systematyczny rozwój i nastawienie na realizację celów – komentuje Anna Bielińska, Dyrektor ds. Komunikacji Korporacyjnej w ACTION S.A.

Produkty ActiveJet od lat cieszą się uznaniem klientów i renomą w środowisku branżowym. Najlepszym tego wyrazem są przyznawane liczne nagrody i wyróżnienia. W tym roku po raz trzeci z rzędu produkty marki ActiveJet zdobyły tytuł „Jakość Roku”. Oprócz tego wyróżnienia marka ActiveJet otrzymała Złoty Laur Klienta i została Liderem Marki. Marka ActiveJet posiada szeroką ofertę produktów. Należą do niej materiały eksploatacyjne do drukarek, artykuły biurowe, gama produktów z zakresu zasilania oraz oświetlenia, a także akcesoria komputerowe, elektroniczne, czyszczące oraz motoryzacyjne.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Action S.A.
http://www.action.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »