Technologie » AGD - RTV

Media Expert: Pół miliona fanów! Świętujemy konkursem!

Media Expert: Pół miliona fanów! Świętujemy konkursem!
Zobacz więcej zdjęć »
Facebook’owy profil Media Expert obserwuje już ponad pół miliona osób. To najlepszy wynik wśród wszystkich sieci RTV/AGD w Polsce.Media Expert z tej okazji przygotował dla swoich fanów konkurs, w którym do wygrania jest 5 APPLE iPhone SE 2020 64GB. Zabawa trwa od 29 września do 8 października 2020 r.

Już ponad 500 tys. osób obserwuje profil Media Expert na Facebooku. Zgromadzenie rekordowej społeczności fanów nowoczesnych technologii zajęło sieci kilka lat. Dziś Media Expert jest w tym aspekcie niekwestionowanym liderem i zdecydowanie wyprzedza pozostałych uczestników rynku RTV/AGD w Polsce.

W ramach świętowania tego sukcesu, Media Expert zaprasza fanów do wspólnej zabawy. Od 29 września do 8 października trwać będzie konkurs, w którym można wygrać jeden z pięciu smartfonów APPLE iPhone SE 2020 64GB. Szczegółowe warunki konkursu oraz regulamin dostępne są na www.facebook.com/mediaexpert .

Warto przypomnieć, że świetne wyniki notuje również sklep mediaexpert.pl. Od wielu już miesięcy należy on do czołówki najchętniej odwiedzanych sklepów internetowych. We wrześniowym zestawieniu YouGov BrandIndex, mediaexpert.pl znalazło się  TOP5 rankingu satysfakcji użytkowników. W lipcowym badaniu Gemius/PBI, sklep znalazł się w trójce najpopularniejszych serwisów e-commerce w Polsce z ponad 8 mln użytkowników i niemal 100 mln odsłon.

Media Expert
press boxRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (3)

 • avatar
  ~julek 2020-11-01 21:39:34

  me jest ekstra

 • avatar
  ~Danny 2020-09-30 22:10:43

  uuuu extra przydałby mi się nowy smartphone wezmę udział

 • avatar
  ~Kuba 2020-09-30 22:04:39

  me to mój ulubiony sklep zawsze tam kupuje elektonike


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »