Technologie » AGD - RTV

Media Expert w warszawskiej Galerii Rondo Wiatraczna

Już 28 lutego, w Galerii Rondo Wiatraczna nastąpi inauguracja działalności nowego elektromarketu sieci Media Expert w Warszawie.
Elektromarket Media Expert zajmie centralną część pierwszego piętra Galerii Rondo Wiatraczna. Na łącznej powierzchni prawie 800 m.kw. zaplanowano ekspozycję najnowszych produktów RTV/AGD, multimediów oraz elektroniki użytkowej. Na miejscu będzie można skorzystać z porad konsultantów, a także obsługi doradców kredytowych. W elektromarkecie odbierzemy również zakupy zrobione w sklepie internetowym MediaExpert.pl.

Przypomnijmy - Media Expert jest najszybciej rozwijającą się siecią elektromarketów w Polsce. Obecna na naszym rynku od ponad 15 lat, dostarcza klientom najlepszy sprzęt RTV i AGD, multimedia, laptopy, foto, smartfony, a w wybranych sklepach również rowery, skutery, quady, elektronarzędzia, sprzęt relaksacyjny i sprzęt do pielęgnacji ogrodów. Obecnie w ramach sieci działa 440 elektromarketów.

Elektromarket w Galerii Rondo Wiatraczna jest już drugim punktem sprzedaży sieci Media Expert w Warszawie. Pierwszy z nich został otwarty w zeszłym roku na ul. Łopuszańskiej 22.

„Galeria Rondo Wiatraczna ma szansę nawiązać do bogatej tradycji handlowej Universamu, stanowiącego przez lata jeden z najważniejszych obiektów handlowych prawobrzeżnej Warszawy. Cieszymy się bardzo, że będziemy mieli swój udział w napisaniu nowej historii tego miejsca i mamy nadzieję, że elektromarket sieci Media Expert stanie się chętnie odwiedzanym przez mieszkańców Pragi i całej Stolicy.”– mówi Michał Mystkowski, rzecznik prasowy Media Expert.

Uroczyste otwarcie: 28 lutego 2018 r., godz. 13.00., Media Expert, Galeria Rondo Wiatraczna, ul. Grochowska 207, Warszawa.

Więcej informacji:  https://sklepy.mediaexpert.pl/warszawa2_grochowska
gazetka promocyjna:  https://sklepy.mediaexpert.pl/warszawa2_grochowska/gazetka#0

Media Expert
press boxRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (4)

 • avatar
  ~talon 2018-03-17 19:40:11

  No no, albo wilanów :)

 • avatar
  ~gral 2018-03-15 19:28:27

  Może teraz na południu wawki gdzieś? Ursynów na przykład by się przydał

 • avatar
  ~topinambur 2018-03-15 12:16:02

  pierwszy nie powstał jakoś bardzo dawno, więc widać że pewnie będzie więcej ;D

 • avatar
  ~gosia 2018-03-12 10:10:23

  fajnie, że jest media expert, bo to dopiero 2 sklep tej firmy w warszawie :/ mogłoby być wiecej


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »