Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Menu maluszka pełne nowych smaków - EKOLOGICZNA KASZKA KUKURYDZINA Z TAPIOKĄ dla niemowląt od 4 mies

Menu maluszka pełne nowych smaków - EKOLOGICZNA KASZKA KUKURYDZINA Z TAPIOKĄ dla niemowląt od 4 mies
Zobacz więcej zdjęć »
Ekologiczna Kaszka kukurydziana z tapioką marki Holle to doskonała propozycja wprowadzająca nowe smaki i urozmaicająca menu niemowląt już od 4 miesiąca życia.

 

 

Ekologiczna Kaszka kukurydziana z tapioką marki Holle to doskonała propozycja wprowadzająca nowe smaki i urozmaicająca menu niemowląt już od 4 miesiąca życia.  Kaszka z tapioką przeznaczona jest dla maluszków jako część zróżnicowanej diety. Pełne ziarna użyte w kaszkach Holle są łatwostrawne i szczególnie nadają się dla dzieci. Używanie pełnych ziaren pozwala zatrzymać w formule kaszki większą ilość substancji odżywczych. Kaszka Holle nie zawiera soli, cukrów krystalizowanych, białek mleka, modyfikowanych genetycznie składników, konserwantów, barwników czy środków aromatycznych – jedynie mąkę kukurydzianą, razową mąką ryżową, mąkę z tapioki i witaminę B1. Jest także produktem całkowicie bezglutenowym. Kaszka ma łagodny, przyjemny smak, jest także niezwykle delikatna i lekkostrawna – w sam raz dla rozwijającego się układu pokarmowego niemowlaka. Sprzyja temu zawarta w kaszce tapioka, która jest hipoalergiczna, bardzo lekkostrawna i z uwagi na swoje właściwości zaleca się ją w diecie dzieci oraz osób starszych.

Ekologiczna Kaszka kukurydziana z tapioką marki Holle może być przygotowywana zarówno jako kaszka bezmleczna lub mleczna - z dodatkiem jakiegokolwiek mleka dla niemowląt.

www.holle.pl

Marka: Holle

Waga netto: 250 g

Cena:  ok. 12 zł

Dystrybutor: Victualia

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

KN
http://kobieta24.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »