Kobieta, zdrowie, uroda » Ciało

Mesoline – nowoczesna koncepcja zabiegów kosmetyczno-leczniczych

Mesoline – nowoczesna koncepcja zabiegów kosmetyczno-leczniczych
Zobacz więcej zdjęć »
Mesoline to nowoczesna koncepcja zabiegów oparta na synchronistycznym działaniu rollera, formuły oraz preparatu kosmetyczno-leczniczego Mesoline. To jedna z najnowocześniejszych technologii w dermatologii estetycznej.

Zabieg ma zastosowanie w przypadku: blizn potrądzikowych, przebarwień, starzenia się skóry, rozszerzonych porów, a także rozstępów czy wypadania włosów.

W zależności od rodzaju niedoskonałości skóry dobiera się odpowiedni program Mesoline. Koncepcja zabiegu oparta jest na synchronistycznym działaniu:

Rollera Mesoline - sterylnego urządzenia złożonego z cylindrycznej główki z 540 cienkimi igłami i z rączki o ergonomicznym kształcie. Urządzenie wspomaga indukcję kolagenu, stymulację mikrokrążenia i transdermalne przenikanie czynników aktywnych;

Formuły Mesoline - wysoce skutecznej formuły gotowego do użycia roztworu w sterylnej 5 ml fiolce, stosowanej do zoptymalizowania działania mikro igieł;

Preparatu kosmetyczno-leczniczego Stop Age - o potrójnej formule: lifting, odnowa i ochrona, aplikowanego po zabiegu i łagodzącego objawy.

Podstawą wyboru zabiegu Mesoline jest określenie niedoskonałości skóry oraz stopnia  ich zaawansowania. Następnie po dezynfekcji skóry środkiem bezalkoholowym nakłada się formułę Mesoline na obszar poddany zabiegowi i dobiera odpowiedni Roller. Rolowanie odbywa się pionowo, poziomo i ukośnie dopóki leczony obszar nie będzie jednolicie poddany zabiegowi. Czynność jest powtórzona, następuje ponowne nałożenie produktu i rolowanie ze szczególnym uwzględnieniem obszarów które chcemy zregenerować.

Zaletą Rollera Mesoline jest krótki czas rekonwalescencji, możliwość stosowania na różne typy skóry, szerokie zastosowanie (twarz, ciało, włosy) i brak efektów ubocznych. Jest mniej inwazyjny od lasera i nie posiada ograniczeń sezonowości-powiedziała dr Barbara Cyrańska-Walkiewicz, dermatolog, kosmetolog, prezes Centrum Dermatologii Estetycznej i Laserowej Viva-Derm.

W zależności od rodzaju zastosowanego zabiegu efektem jest ujędrnienie i naprężenie, rozjaśnienie, redukcja zmarszczek, odmłodzenie, rewitalizacja, redukcja depozytów tłuszczu czy odbudowa włosów.Więcej informacji można znaleźć na www.viva-derm.pl Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

m.korpusik@mediaconnect.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »