Technologie » Komputery

Microsoft Dynamics CRM Online

Microsoft Dynamics CRM Online
Zobacz więcej zdjęć »
Microsoft wprowadza na rynek najnowszą wersję Microsoft Dynamics CRM 2011 oraz ogłasza dostępność Dynamics CRM Online jako usługi w chmurze

CEO firmy Microsoft, Steve Ballmer, ogłosił wprowadzenie do oferty na globalny rynek Microsoft Dynamics CRM Online, czyli najnowszej wersji Microsoft Dynamics CRM 2011 w środowisku Cloud Computing.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Dzięki tej usłudze przedsiębiorstwa będą mogły odkryć nowy wymiar efektywności sprzedaży, działań marketingowych oraz udoskonalić obsługę klienta. Nowy system Microsoft Dynamics CRM 2011, zarówno w modelu on-premise jak i w chmurze będzie dostępny na całym świecie od 28 lutego 2011 roku. Jednak już dziś, można rozpocząć pracę z Dynamics CRM Online zakładając testowe konto na http://crm.dynamics.com

Po raz pierwszy klienci na 40 rynkach mogą nieodpłatnie testować najnowsze rozwiązanie, dostępne na stronie http://crm.dynamics.com aż w 41 językach. Microsoft Dynamics CRM Online przez pierwsze 12 miesięcy korzystania z platformy jest oferowany w promocyjnej cenie 31 EUR za miesięczny dostęp dla jednego użytkownika. Oferta ta jest skierowana do firm, które zamówią usługę do 30 czerwca 2011.

„Kluczem do sukcesu większości firm są specjaliści od sprzedaży." - powiedział Ballmer. „Microsoft Dynamics, oferując wiodący system CRM, który w pełni wykorzystuje możliwości Cloud Computing, redefiniuje pojęcie wydajności pracy. Microsoft Dynamics CRM dzięki znajomemu interfejsowi, usprawnieniu komunikacji i współpracy, uspójnieniu procesów oraz dostarczaniu danych w czasie rzeczywistym pozwala pracownikom działu sprzedaży zapewnić klientom jeszcze lepszy standard obsługi, a w efekcie skuteczniej konkurować na rynku."

Oparty na najnowszej wersji Microsoft Dynamics CRM 2011, Microsoft Dynamics CRM Online oferuje znajome narzędzia analityczne, usprawnia komunikację pomiędzy użytkownikami systemu i pozwala osiągąć niespotykaną produktywność:

  • Znajoma i intuicyjna obsługa systemu, oparty na przeglądarce internetowej oraz mobilny dostęp, zaawansowane możliwości personalizacji oraz dopasowanie funkcji do roli pracownika w organizacji - wszystko to pozwala szybko zapoznać się ze środowiskiem, a także gwarantuje pracownikom działu sprzedaży, obsługi klienta i marketingu narzędzia oraz dane, dzięki którym można osiągać coraz lepsze wyniki.
  • Wsparcie decyzyjne realizowane poprzez intuicyjne okna dialogowe procesów, kontekstowe narzędzia analityczne usprawniające wydajność pracowników i wspierające realizację ich celów, aktualizowane w czasie rzeczywistym pulpity, które dostarczają najświeższe dane o strategicznym znaczeniu dla efektywności sprzedaży, jakości obsługi i skuteczności działań marketingowych.
  • Elastyczne wdrożenie w chmurze, kompatybilność z Windows Azure, możliwość współpracy kontekstowej Dynamics CRM z Microsoft SharePoint i nowy Microsoft Dynamics Marketplace, które pozwalają konfigurować i personalizować Microsoft Dynamics CRM, aby jak najlepiej odpowiadał indywidualnym potrzebom każdej firmy.

W Polsce jednym z pierwszych klientów, którzy postanowili podnieść swoją efektywność dzięki zastosowaniu Microsoft Dynamics CRM Online jest producent stolarki okiennej i systemów solarnych - firma Roto.

„Byliśmy przeświadczeni, że wdrożenie nowego systemu we wszystkich krajach, które objęte są naszym programem lojalnościowym, wiązać się musi z dużymi nakładami inwestycyjnymi, wysiłkiem czasowym i organizacyjnym. Okazało się, że jest inaczej, a wprowadzenie CRM w wersji Online minimalizuje koszty wejścia z naszej strony, pozwalając nam od razu skupić się na korzyściach z budowania jeszcze lepszych relacji z klientami." - mowi Krzysztof Stremlau, Prezes Zarządu firmy Roto. 

„CRM Online pozwoli nam usystematyzować wszystkie działania związane z budowaniem i podtrzymywaniem lojalności naszych klientów. W krótszym czasie i z jeszcze większą dokładnością." - dodaje Katarzyna Lewandowska, Kierownik ds. Marketingu.

Ponad 11 500 klientów i 2 000 partnerów wdrożeniowych korzystało z Microsoft Dynamics CRM 2011 w ramach beta testów, między innymi ci, którzy zdecydowali się na zmianę oprogramowania oferowanego przez konkurencyjne firmy na rzecz Microsoft Dynamics. Dla przykładu, Magma Design Automation Inc., producent oprogramowania do automatyzacji projektowania elektroniki, szukając rozwiązania, które pozwoliłoby na wsparcie kluczowych działań firmy takich jak raportowanie, lepszy wgląd w funkcjonowanie firmy oraz procesy zarządzania zmianą, a którego cena byłaby przystępna i przewidywalna zmieniła system Salesforce.com na Microsoft Dynamics CRM Online.

„Rynek, na którym działamy, jest wyjątkowo złożony, a nasze procesy biznesowe podlegają dynamicznym zmianom. Potrzebowaliśmy systemu na tyle elastycznego, aby móc dostosować go do specyficznych potrzeb naszej firmy." - mówi Vickie Flores, vice prezes Systemów Informatycznych w Magma Design Automation. „Z Microsoft Dynamics CRM Online możemy szybko modyfikować przepływ pracy i procesy biznesowe. Szybka adaptacja użytkowników do nowego systemu jest dla nas priorytetem, a natywny interfejs Outlooka wykorzystany w Microsoft Dynamics CRM Online pozwala na skrócenie czasu nauki korzystania z platformy."

Ceridian Corp., przedsiębiorstwo oferujące usługi biznesowe w obszarze zasobów ludzkich, transportu i handlu detalicznego zmieniło system na Microsoft Dynamics CRM, który lepiej wpisuje się w plan rozwoju technologii wykorzystywanej w firmie i przyczynia się do poprawy struktury kosztów. Microsoft Dynamics CRM pozwolił Ceridian efektywniej wykorzystać posiadane zasoby IT oraz obniżyć koszty.

„Potrzebowaliśmy elastycznego rozwiązania, które spełniłoby nasze wymagania odnośnie systemów back-end i pozwoliłoby na wykorzystanie znajomości .NET przez nasz dział IT." - komentuje Mike Shea, CEO firmy Ceridian. „Microsoft Dynamics CRM 2011 jest dla nas skalowalną aplikacją contact center, która możemy szybko wdrożyć i rozwijać w różnych jednostkach firmy wykorzystując własny dział IT."

Klienci Salesforce.com i Oracle, którzy zdecydują się na zmianę oprogramowania i wybiorą Microsoft Dynamics CRM Online do 30 czerwca 2011, mogą skorzystać z oferty Cloud CRM for Less. W ramach promocji, uprawnieni klienci otrzymają rabat w wysokości do $200 na użytkownika, który mógłby być wykorzystany na usługi związane z migracją danych lub personalizacją rozwiązania, aby dopasować je do unikalnych potrzeb danego przedsiębiorstwa. Oferta ta obowiązuje na większości rynków, na których dostępny jest Microsoft Dynamics CRM Online, w tym w Polsce.

Dostępność Microsoft Dynamics CRM Online

Microsoft Dynamics CRM Online jest dostępny w: Austrii, Australii, Belgii, Brazyli, Kanadzie, Kolumbii, na Kostaryce i Cyprze, w Chile, Czechach, Danii, Finlandii, we Francji, w Niemczech, Grecji, Hong Kongu, na Węgrzech, w Indiach, Irlandii, Izraelu, we Włoszech, w Japonii, Luxemburgu, Malezji, Meksyku, Holandii, Nowej Zelandii, Norwegii, Peru, Polsce, Portugalii, Puerto Rico, Rumunii, Singapurze, Hiszpani, Szwecji, Szwajcarii,Trinidad i Tobago, Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych.

Uczestnicy wirtualnej światowej premiery Microsoft Dynamics CRM 2011 mogą zapoznać się z nowym systemem dzięki Video on Demand i innym materiałom, w tym case study z wdrożeń u klientów. Materiały będą dostępne online od czwartku, 20 stycznia 2011, po godz. 18.00, wraz z transmisją wystąpienia Steve'a Ballmera, prezentującego nowy produkt. Rejestracja jest dostępna pod adresem http://crm.dynamics.com/2011launch.

Więcej informacji nt. Microsoft Dynamics CRM Online można znaleźć na stronie http://crm.dynamics.com

Informacje o firmie:

Microsoft jest międzynarodowym producentem oprogramowania komputerowego, a także dostawcą kompleksowych rozwiązań cloud computing, aplikacji serwerowych i innych technologii informatycznych dla klientów indywidualnych, firm i administracji.

Sztandarowe produkty oferowane przez Microsoft to system operacyjny Windows z najnowszą wersją - Windows 7, która sprzedała się już na świecie w rekordowej liczbie 240 milionów egzemplarzy oraz oprogramowanie biurowe Microsoft Office - którego najnowsza wersja Microsoft Office 2010 zadebiutowała na rynku w lipcu 2010. Poza tym w ofercie spółki znajdują się m.in.: konsola Xbox 360, Windows Live Essentials wraz z pocztą Hotmail, komunikatorem Windows Messenger oraz wirtualnym dyskiem SkyDrive, rozwiązania wspierające zarządzanie z rodziny Microsoft Dynamics, aplikacje serwerowe Microsoft Windows Server System, platforma Windows Azure oraz technologia Microsoft.NET. Microsoft jest również liderem w zakresie rozwiązań Cloud Computing, dostarczając zarówno aplikacje, infrastrukturę jak i platformę programistyczną w formie usług za pośrednictwem chmury obliczeniowej.

Microsoft Corporation powstał w 1975 roku w USA, a polski oddział firmy istnieje od 1992 r. W swoich filiach na całym świecie Microsoft zatrudnia blisko 90 tys. specjalistów z różnych dziedzin, w tym ponad 300 osób w Polsce. Ponadto, w Łodzi i Poznaniu działają Centra Innowacji Microsoft. We Wrocławiu natomiast działa od 2008 roku Centrum Rozwoju Oprogramowania Microsoft. W Polsce Microsoft współpracuje z ponad 8 tysiącami partnerów i 20 tysiącami inżynierów.

Polski oddział Microsoft bierze aktywny udział w rozwoju gospodarki i społeczności lokalnej w Polsce. W ramach realizacji swojej strategii odpowiedzialności, polski oddział Microsoft koncentruje działania na zwalczaniu zjawiska „wykluczenia informacyjnego" poprzez upowszechnianie wiedzy i umiejętności informatycznych. W tym celu współpracuje z wieloma organizacjami pozarządowymi i wspólnie z nimi wspiera społeczności marginalizowane w dostępie do nowych technologii. W ramach programu „Microsoft dla non-profit", Microsoft przekazuje również bezpłatnie swoje oprogramowanie na rzecz organizacji o charakterze społecznym. W 2007 roku Microsoft otrzymał tytuł Dobroczyńcy Roku 2006 w kategorii „Strategiczne programy społecznego zaangażowania firmy", przyznany przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce. Firma jest zaangażowana w działania w obszarze edukacji również poprzez projekt „Partnerstwo dla Przyszłości", który w 2007 roku  został wyróżniony przez Ministerstwo Edukacji Narodowej i Głos Nauczycielski, otrzymując tytuł „Inicjatywy Edukacyjnej Roku 2007". Od maja 2009 roku Microsoft we współpracy z Fundacją Dzieci Niczyje oraz Fundacją „Kierowca Bezpieczny" Krzysztofa Hołowczyca, prowadzi także inicjatywę na rzec bezpieczeństwa internetowego dzieci „3...2..1...Internet!". W ramach kampanii ponad 100 tysięcy dzieci w całej Polsce dowiedziało się jak bezpiecznie korzystać z Internetu. W lipcu 2010 roku w Polsce odbyły się światowe finały największego konkursu technologicznego na świecie Imagine Cup, który jest organizowany przez Microsoft od 9 lat. Microsoft konsekwentnie potwierdza także swoją wysoką pozycję wśród pracodawców, zajmując od kilku lat czołowe miejsca w badaniu prowadzonym przez Hewitt Associates i zdobywając tytuł „Najlepszego Pracodawcy w Polsce".

Zapraszamy do odwiedzenia polskiej strony firmy Microsoft pod adresem: http://www.microsoft.com/poland lub kontaktu z Centrum Obsługi Klienta Microsoft pod numerem 0 801 802 000 (opłata według stawek Twojego operatora).

Microsoft Windows, Windows Mobile, Visual Studio, Windows Server System, Windows Server, SQL Server, Visual Studio, BizTalk Server, Microsoft Dynamics są zarejestrowanymi znakami towarowymi, bądź znakami towarowymi Microsoft Corp. w Stanach Zjednoczonych i/lub w innych krajach. Nazwy wymienionych firm i produktów mogą być zastrzeżonymi znakami towarowymi ich właścicieli.



Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

EW

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »