Dom » Nieruchomość

Mieszkania dla rodziny, czyli gdzie najlepiej?

Co brać pod uwagę, decydując się na zakup mieszkania w mieście? Co warto uwzględnić aby zapewnić młodym rodzicom komfort życia? Strzeżone osiedle, a może bliskość zieleni?

A gdyby wszystkie oczekiwania kupującego zestawić w jedno i cieszyć się pełnią szczęścia we własnym wymarzonym m? Jest to możliwe.

Inwestycja warszawskiego developera Fadesa Polnord jest w stanie spełnić życzenia o mieszkaniu, zbudowanym na miarę potrzeb tych najbardziej wymagających. Ostoja Wilanów znajduje się w Wilanowie, w jednej z piękniejszych i ciekawszych dzielnic Warszawy. To miejsce wyróżnia przede wszystkim infrastruktura. Osiedle posiada ponad 45% powierzchni zielonej (biologicznie czynnej).

W tym park, leśny, w którym nie ma asfaltowych dróg, tylko ścieżki wysypane drobnymi kamyczkami. W nim znajduje się również ścieżka edukacyjna z opisem roślin i drzew. W środku parku jest boisko  do grania w piłkę, trawiaste, podświetlone nocą. Oprócz parku w środku inwestycji biegnie jeziorko oraz są umiejscowione dwa place zabaw, ogrodzone dla bezpieczeństwa dzieci. Całe osiedle jest strzeżone.

Zatem jeśli chcesz mieszkać blisko natury, zależy Ci na dogodnym dojeździe do centrum i ponad wszystko cenisz sobie nowoczesne rozwiązania architektoniczne, wybierz Ostoję Wilanów.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

adStone

Komentarze (3)

 • avatar
  ~Seba 2013-01-04 20:21:29

  A jak z negocjacjami? Bez problemów? Bo mam zamiar z deweloperem porządnie usiąść do rozmów i wspomóc się zawodowym negocjatorem cen z firmy www.negocjator.warszawa.pl Mam mocne postanowienie wywalczyć przynajmniej 10-procentową obniżkę ceny :D

 • avatar
  aldona512 2012-06-26 07:13:50

  beeeeeeeee

 • avatar
  adStone 2012-02-08 15:24:15

  Zachęcamy do zapoznania się z ofertą developera Fadesa.


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »