Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Mikołajkowa alternatywa dla zwierząt

Mikołajkowa alternatywa dla zwierząt
Zobacz więcej zdjęć »
Fundacja Viva! Psy Niczyje oraz Restauracja Biosfeera zapraszają na na imprezę charytatywną pod hasłem: MIKOŁAJKOWE CIUCHOWISKO, CZYLI 6 GRUDNIA ZUPEŁNIE INACZEJ (nie w hipermarkecie ani w centrum handlowym).

Cały dochód z imprezy przeznaczony zostanie na pomoc dla bezdomnych psów. Tych, które wyrzucone z domu, trafiły do schroniska, do lasu, na ulicę, pod koła samochodów… Pieniądze potrzebne są na ich leczenie i opiekę nad nimi do czasu, aż znajdą nowe domy.

Co roku z początkiem grudnia zaczyna ogarniać nas choroba wywołana wirusem zakupowego szaleństwa. Rozgorączkowani pędzimy co sił do sklepów, by zostawić  mnóstwo pieniędzy, wspomóc rozwój sieci supermarketów, przynieść do domu kilogramy niepotrzebnych rzeczy, które po świętach lądują na śmietniku lub w najlepszym wypadku na pawlaczu… Czy  na pewno o to chodzi?

Ten czas można spędzić o wiele ciekawiej,  pożyteczniej (dla własnej kieszeni i dla  tonącej w śmieciach planety),   przy okazji zrobić coś dobrego dla najbardziej potrzebujących - wzorem Świętego Mikołaja zresztą.

W PROGRAMIE M.IN. : - SWAP STREFA: wymiana  ciuchów, torebek i dodatków,  oglądanie, przymierzanie,  przebieranie (się). 

- SZMERY BUYERY: markowe superciuchy (m.in. Hugo Boss, Cavalli, Zara, Solar i in.) do kupienia za grosze, niewiarygodne okazje po śmiesznych cenach; odlotowe kreacje, artystyczne szmatki, biżuteria i dodatki.

- BE BEAUTY: bezpłatne(!)  porady stylistki, wizażystki i kosmetologa, możliwość zakupu kosmetyków po okazyjnych cenach, czynienie zadość kobiecej próżności.

- KOOLTURKA: książki i płyty (z muzyką i filmami) do kupienia oraz na wymianę, bo nie samym ciuchem żyje kobieta

- KINDER NIESPODZIANKI: gry, zabawy, układanki, czyli mikołajkowa balanga na całego pod okiem doświadczonego pedagoga;  konkursy rysunkowe, w których nagrodą są zaproszenia do lodziarni Grycan,  loteria ze wspaniałymi nagrodami, w której każdy los wygrywa, malowanie buziek i inne atrakcje

Zapowiada się doskonała zabawa, przy okazji będzie można będzie kupić ciekawy prezent dla siebie i najbliższych, a przede wszystkim –  zrobić coś dobrego dla zwierząt!

Mikołajkowe ciuchowisko odbędzie się w Restauracji Biosfeera, W-wa, Al. Niepodległości 80 (wejście od ul. Odyńca) w niedzielę, 6 grudnia, od godz. godz. 12.00 do 19.00

Wejście - co łaska plus VAT :-) (wjazd do SWAP STREFY 7 zł) 

Każdy, kto nie może przyjść, ale chce pomóc, może przed imprezą przekazać swoje rzeczy (ciuchy, torebki, paski etc.), niepotrzebne już, ale w dobrym stanie. Pieniądze z ich sprzedaży zostaną przeznaczone na pomoc zwierzętom.

Kontakt:

602 282 500 Kinga Wąsowicz

889 174 935 Elżbieta Wichrowska

www.psyniczyje.org

www.biosfeera.com.    Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

KaMODUS www.kamodus.pl
http://www.kamodus.pl

Komentarze (1)

  • mientha
    mientha 2009-11-27 16:54:21

    Szkoda, że takie akcje organizowane są tylko w stolicy. Chętnie sama przyłączyłabym.


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 9 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »