Rozrywka i wypoczynek » Prezenty

Mikołajkowe Ciuchowisko

Mikołajkowe Ciuchowisko
Zobacz więcej zdjęć »
Zapraszamy na niezwykłą imprezę charytatywną: MIKOŁAJKOWE CIUCHOWISKO pod hasłem: ZDEJMIJ Z WIESZAKA, OBDARUJ ZWIERZAKA. To już trzecia edycja Ciuchowiska. Wszystko wskazuje na to, że będzie jeszcze bardziej udana niż ubiegłoroczne.

Jak co roku na początku grudnia wielu z nas co sił biegnie do sklepów, by zostawić tam mnóstwo pieniędzy, wspomóc rozwój sieci handlowych i przynieść do domu kolejne niepotrzebne  rzeczy…   Ale czy o to chodzi?  My jak co roku przekonujemy, by mikołajkowy weekend spędzić inaczej
– łącząc przyjemne z… przyjemnym, a do tego z pożytecznym (bo przyjemnie jest upolować fajny ciuch za grosze, przyjemnie jest pomóc zwierzętom, pożytecznie jest robić zakupy ekologicznie,
z troską o środowisko, bez marnowania pieniędzy na kolejne nietrafione zakupy).

Jaka jest idea akcji?

Osoby, które chcą wziąć w niej udział, przekazują wolontariuszkom odzież i dodatki: nieużywane lub w dobrym stanie (ale np. za duże lub za małe), a także książki, płyty,  nietrafione prezenty. Zebrane rzeczy sprzedawane są podczas Ciuchowiska, a dochód ze sprzedaży przeznaczony jest
na leczenie i opiekę nad zwierzętami.

Ciuchowisko połączone będzie z kiermaszem bożonarodzeniowym i giełdą prezentów.

Podczas imprezy można upolować wspaniałe okazje, za bezcen kupić markowe ubrania, dodatki, biżuterię, a także książki i płyty. Można znaleźć ciekawy prezent dla siebie i najbliższych, a przy okazji zrobić coś dobrego dla zwierząt.

Przewidziane są także specjalnie atrakcje dla dużych i małych Gości.

Mikołajkowe Ciuchowisko odbędzie się w Restauracji Biosfeera, w Warszawie,
al. Niepodległości 80 (wejście od ul. Odyńca).
Zapraszamy  w sobotę, 3 grudnia, od godz. 12.00 do 19.00 Wstęp: 5 zł
Cały dochód z imprezy przeznaczony zostanie na pomoc dla bezdomnych psów. Tych, które wyrzucone z domu, trafiły do schroniska, do lasu, na ulicę, pod koła samochodów. Pieniądze potrzebne są na ich leczenie i opiekę do czasu, aż znajdą nowe domy.     

 

Uwaga! Akcja jest otwarta! Można jeszcze włączyć się w pomoc zwierzętom, przekazując rzeczy przeznaczone do sprzedaży podczas Ciuchowiska. Każdy, kto jest „zwierzolubem” i chce pomóc czworonogom, może przekazać: odzież nową lub w bardzo dobrym stanie, dodatki, książki, płyty, ciekawe prezenty. Wystarczy skontaktować się z wolontariuszkami przed 3 grudnia (pod numerami tel. 602 299 730 lub 889 174 935) lub przynieść rzeczy bezpośrednio na imprezę.

 

Wszystkie informacje na temat akcji oraz relacja z ubiegłorocznych edycji na stronie www.psyniczyje.org
Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące akcji i naszej działalności:

Kinga Wąsowicz 602 282 500

Elżbieta Wichrowska 889 174 935


******
„Psy Niczyje” - jesteśmy grupą wolontariuszy działających pod patronatem Fundacji Międzynarodowy Ruch na rzecz Zwierząt VIVA. Od 7 lat zajmujemy się ratowaniem psów chorych, starych, po wypadkach, zwierząt nieprzystosowanych do pobytu w schronisku. Leczymy je, sterylizujemy i szukamy nowych domów. Działalność finansujemy wyłącznie z dobrowolnych wpłat i środków pozyskanych z 1% procenta podatku. Za naszą pracę nie pobieramy żadnego wynagrodzenia.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

KaMODUS www.kamodus.pl
http://www.kamodus.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 2 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »